'Tropu kaķis' Amēlija – kaķenīte, kas ceļo burulaivā

Kaķis, kas ceļo uz tropiem? Izklausās neticami. Taču kaķenīte Amēlija kopā ar savu saimnieci ceļo gan uz tropiem, gan citām vietām, ziņo portāls "Metro.co.uk". Abu ceļotāju gaitas tiek fiksētas arī elpu aizraujošās fotogrāfijās, kas apliecina – kaķi spēj pārsteigt.

Kapteine Liza Klarka ir radusi ilgi ceļot pa ūdeņiem, to viņa dara jau kopš 2005. gada. Pa šo laiku aktīvā sieviete pabijusi gan Meksikas, gan Centrālamerikas krastos, izbaudot skaistos dabas skatus un iepazīstot jaunas vietas. Taču viņa neceļo viena, jo pēdējā laikā vietu burulaivā aizņem vēl viens piedzīvojumu meklētājs – kaķenīte Amēlija.

Amēlija bija sešus mēnešus veca, kad nonāca pie savas saimnieces Lizas. Kā jau kaislīga ceļotāja, jaunā saimniece savu mīluli nekautrējās ņemt līdzi ūdeņos.

"Viņa ir pieradusi pie dzīves ūdens apkārtnē. Viņa zina, ka kopā ar mani būs drošībā," stāsta ceļotāja Liza.

Kaķenīte Amēlija arī dodas krasta izpētē, kāpelējot pa dažādiem kokiem un iepazīstot jaunas vietas. Tā kā ceļotājas bieži paviesojas arī mežos un siltākās laika joslās, Liza savu kaķenīti ir iesaukusi arī par "Tropu kaķi".

Kā atklāj saimniece Liza, kaķenītei reizēm nākas būt dažādās kaķiem neierastās situācijās, taču Amēlija ar to lieliski tiek galā.

Liza priecājas, ka dzīvi burulaivā kaķenīte Amēlija padarījusi daudz mājīgāku.

Abu ceļotāju piedzīvojumiem vari sekot līdzi "Instagram" profilā un "Facebook" profilā.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka