Suņiem jāļauj izkauties un vēl pieci mīti, kuriem nevajag ticēt
Foto: Shutterstock

Vecs suns neko neiemācīsies, suni nevajag apmācīt ar našķiem, labāk pagaidīt, kamēr izkaujas... Nē! Šie un citi mīti par četrkājaino draugu uzvedību ir aplami, skaidro speciāliste. Iespējams, daudzi no dzirdētajiem mītiem izklausās visai ticami, taču dzīvnieku eksperti ir apņēmības pilni tos apgāzt un pierādīt, ka patiesība ir cita.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Dzīvnieku trenere un mīluļu uzvedības eksperte Mikela Bekere "Vetstreet" dalās savā pieredzē un novērojumos, pastāstot, ko saimniekiem ieteicams darīt, kā audzināt mīluli labāk nevajadzētu un kādi ir lielākie mīti un stereotipi par četrkājaino draugu dzīvi un paradumiem. Bekere ir sarakstījusi sešas grāmatas, kurās uzmanība vērsta uz dzīvnieku apmācību un raksturu.

Speciāliste apgalvo, ka mūsdienās cilvēki, tostarp daudzie miljoni suņu saimnieku, ir daudz izglītotāki dažādos jautājumos un spēj saprast un analizēt, kā viņu mājdzīvnieks uzvedas un kāda ir viņa motivācija. Taču joprojām pastāv daži mīti, kurus, kā skaidro Bekere, speciālistiem gluži vienkārši apnīk apgāzt, jo tie ir teju vispārzināmi un mūsdienās ne pie kā laba nenoved. Tāpēc trenere Bekere piemin sešus mītus par suņiem un viņu uzvedību, nepatiesos apgalvojumus atspēkojot.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form