Foto: Kailais Ludviks – iespējams, populārākā jūrascūciņa pasaulē
Foto: instagram.com/ludwik_guinea_pig

Ne kaķis vai suns, bet gan jūrascūciņa! Lūk, kādu mājdzīvnieku izvēlējusies saimniece Polijā. Populāro "Instagram" zvēriņu viņa izglābusi no bojāejas zooveikalā un atzīst, ka jūrascūciņa saimniekam pieķeras tikpat ļoti, cik citi mājas mīluļi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Agata Novacka, Ludvika saimniece, "MansDraugs" atklāja aizkustinošo un sirsnīgo stāstu, kas slēpjas aiz populārās jūrascūciņas slavas. "Ludviku atradu zooveikalā. Viņam bija liels iekaisums, pneimonija un acu infekcija. Dzīvnieciņu neviens neārstēja, un viņš ilgi neizdzīvotu tajā vietā," atminas Agata. Viņa piebilst, ka sākotnēji nemaz neesot plānojusi iegādāties jūrascūciņu, bet, redzot nelaimē nonākušo un vārgo dzīvnieciņu, sapratusi, ka zooveikalā viņu atstāt nevarot.

Nu Ludviks esot aptuveni divus gadus vecs, turklāt bezspalvains. Agata paskaidro, ka šīs sugas dzīvnieciņi esot īpaši populāri ASV, Kanādā un Lielbritānijā, taču Ludviks ar savu saimnieci dzīvo Polijā. Tur īpatnējais dzīvnieciņš jau paguvis piesaistīt vietējo mediju uzmanību: "Divas reizes esam bijuši Polijas nacionālajā televīzijā. Pēc tam ir gadījušās dažas interesantas situācijas, kad cilvēki uz ielas man jautā, vai man pieder slavenais Ludviks no "Instagram"," smejas cūciņas saimniece.

Foto: Kailais Ludviks – iespējams, populārākā jūrascūciņa pasaulē
Foto: instagram.com/ludwik_guinea_pig

Lūgta raksturot savu mājdzīvnieku, Agata uzreiz min, ka Ludvikam patīkot samīļoties, tā esot viņa iemīļotākā nodarbe: "Viņš ar mani var pavadīt gadrīz vai visu dienu. Viņš pat guļ kopā ar mani. Es varu viņu ņemt līdzi visur, kur vien eju, jo viņš jūtas labi vienmēr, kad ir kopā ar mani."

Ludvikam veltītajā "Instagram" profilā lasāms, ka tas kļuvis populārs nepilna gada laikā. Agata skaidro, ka profilu izveidojusi gluži vai nejauši: "Ludviks neplānoti kļuva par "Instagram" zvaigzni. Es biju tādā sajūsmā par viņa sejiņu, ka sāku katru dienu viņu fotografēt. Draugi teica, lai publicēju fotogrāfijas "Instagram" profilā, un to es arī izdarīju. Biju tik pārsteigta, ka cilvēkiem patīk tādas fotogrāfijas..." Šajā laikā profilam piepulcējās tūkstošiem sekotāju, nu sasniedzot jau vairāk nekā 130 tūkstošus interesentu.

Foto: Kailais Ludviks – iespējams, populārākā jūrascūciņa pasaulē
Foto: instagram.com/ludwik_guinea_pig

Cilvēku atsaucību Ludvika saimniece raksturo kā pozitīvu un jauku, ko viņa sākotnēji neesot gaidījusi. "Es saņemu daudzas jaukas vēstules. Daudzi cilvēki dalās ar mani savos stāstos un saka, ka mans (patiesībā jau – Ludvika) profils uzlabo viņu garastāvokli. Tas man daudz nozīmē," priecājas Agata.

"Kas ir labs būšanā par "Instagram" slavenību? Manuprāt, tas ir lielisks piedzīvojums. Mēs varam palīdzēt kādam fondam vai organizācijai un par to pastāstīt arī citiem, jo mums ir 134 tūkstoši lielisku draugu," par sociālo tīklu profilu ietekmi prāto Agata.

Kā redzams fotogrāfijās, tās allaž veidotas vienotā stilistikā, cūciņai atrodoties uz balta galda violetā fonā. Tās vari aplūkot fotogalerijā. Taču sekot līdzi jūrascūciņas Ludvika gaitām var "Instagram" profilā un "Facebook" lapā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form