Pirms un pēc: pašmāju slavenības neparastā fotoprojektā attēlo dzīvi ar mājas mīluli
Foto: Dmitrijs Makarovs

Labdarības pasākumā un sociālā fotoprojekta "Esmu tavs draugs" prezentācijā 11. martā Tukuma dzīvnieku patversmes vajadzībām saziedoti gandrīz 713 eiro, "MansDraugs" pavēstīja rīkotāju pārstāve Ludmila Meļentjeva. Fotoprojektā, kurā piedalījušās pašmāju slavenības, attēlota dzīva ar mājdzīvnieku un bez viņa, uzsverot, ka kopā ar mīluli ikdiena ir krāsaināka.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Fotoprojektā "Esmu tavs draugs" piedalījušās 12 sabiedrībā zināmas personas kopā ar saviem mīluļiem, kaķiem un suņiem. Projekta prezentācijas pasākumā arī vākti ziedojumi un rīkota loterija, un visi iegūtie līdzekļi novirzīti Tukuma dzīvnieku patversmes iemītniekiem, ikdienas tēriņiem, barībai un visam citam, kas nepieciešams četrkājainajiem draugiem.

Sociālo foto projektu īstenojis fotogrāfs Dmitrijs Makarovs, kurš izstrādājis īpašu koncepciju katram fotoprojekta dalībniekam. Fotogrāfa radošā domāšana, mākslinieciskā pieeja, kā arī individuālais rokraksts ļāva pilnībā izpildīt fotoprojekta mērķi un likt cilvēkiem aizdomāties par pamesto dzīvnieku likteni, stāstīja rīkotāji.

Ikvienam projekta dalībniekam fotosesijās tika veidotas divas fotogrāfijas. Viena rāda dzīvi bez mājdzīvnieka, tā ir pelēka un bezjēdzīga, bet otra parāda īstās emocijas, mīlestību un to, kā dzīve maina krāsu ar mīluļa parādīšanos mājās.

Pirms un pēc: pašmāju slavenības neparastā fotoprojektā attēlo dzīvi ar mājas mīluli
Foto: Dmitrijs Makarovs

Projektā piedalījusies TV raidījumu vadītāja un skaistuma konkursu rīkotāja Kristīne Lindenblante, lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča, uzņēmēja Svetlana Leva, modes blogeris Deniss Ševeļovs, dejotājs Rolands Šteinbergs, dziedātāja Rūta Dūduma, dziedātāja Laura Raila, dziedātāja Sabīne Berezina, pavārs Eduards Vandenbergs, kluba "Just" menedžere Raimonda, televīzijas personība Lelde Lietaviete, dziedātāja Liera Štein prezentēja savas fotogrāfijas, pastāstot par sajūtām, kādas tos pārņēma projekta laikā.

Projekta mērķis ir pievērst cilvēku uzmanību pamestiem, nevienam nevajadzīgiem dzīvniekiem, jo tiem ļoti nepieciešama mūsu palīdzība un atbalsts, ne tikai jaunu māju iegūšanā, bet arī tik vienkāršā lieta kā ēdiens, uzsvēra fotoprojekta autori.

Fotoprojekta dalībniekiem fotogrāfs Makarovs dāvāja vienu no projekta fotogrāfijām, savukārt otra fotogrāfija vēl mēnesi būs apskatāma restorāna "La Folie" telpās. Tur atradīsies arī ziedojumu kastīte, un ikviens, kurš vēlas, var atbalstīt Tukuma dzīvnieku patversmes iemītniekus, teica rīkotāji.

Tags

Deniss Ševeļovs Just (klubs) Laura Raila Lelde Lietaviete Sabīne Berezina Tatjana Mackeviča Kaķis Suns Kaķis & Suns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form