Milzīgi un mīļi: pieci kaķi, kuri izaugs neparasti lieli
Foto: Shutterstock

"Lielākais meinkūnu trūkums ir tāds, ka tie izraisa atkarību," reiz sarunā ar "MansDraugs" stāstīja meinkūnu audzētāja Anžela Fomičeva. Meinkūnu iespaidīgo augumu viņa raksturoja tā: "Centieni meinkūnu barot pēc iespējas vairāk, lai viņš izaugtu pēc iespējas lielāks, ir viena no izplatītākajām kļūdām. Rezultāts ir nevis izteikti liels meinkūns, bet meinkūns ar izteikti lielu punčuku." Meinkūns arī tiek minēts kā pats, pats lielākais mājas kaķis pasaulē.

Turklāt meinkūna lielo augumu paspilgtina kāda lūsim līdzīga īpašība. Tās ir peļu junkuriņa austiņas, kuras galiņos rotā nelieli spalvu pušķīši. Tā kā kaķis pats ir ļoti pūkains un liels, rodas sajūta, ka patiesībā meinkūna saimniekam mājoklī mīt nevis mājas kaķis, bet gan dzīvnieka savvaļas radinieks.

Milzīgi un mīļi: pieci kaķi, kuri izaugs neparasti lieli
Foto: Shutterstock

Lai arī kaķa lielais augums saimniekam reizēm var būt apgrūtinošs, jārēķinās, ka šis milzis nebūs savrups sēdētājs, viņam allaž gribēsies būt starp cilvēkiem. Jā, vai iedomājies, kā meinkūns trinas tev gar kājām, kad dodies uz istabu vai virtuvi? Daudziem saimniekiem tā ir realitāte, bet kaķa draudzības vārdā taču to ir vērts paciest, vai ne?

No lieliem kaķiem nemaz nav jābīstās. Gluži kā liela izmēra suņi, arī kaķi patiesībā ir milzu draudzības un sirsnības iemiesojumi. Viņiem nav raksturīga ārkārtīgi liela trakulība un nespēšana nosēdēt mierā. Mīluļi ir ļoti gudri, nosvērti, draudzīgi un komunikāciju alkstoši.

Arī dzīvnieku izstādēs tieši izmēros lielie kaķi, tostarp milzīgais meinkūns, vienmēr izpelnās atzinību, apmeklētāju brīnīšanos un ievērību, sak, tas nu gan ir liels kaķis!

Lasīt vairāk

Source

MansDraugs.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form