Milzīgi un mīļi: pieci kaķi, kuri izaugs neparasti lieli
Foto: Shutterstock

Liels un pūkains četrkājainais draugs, iespējams, ir tas, ko vēlas daudzi topošie saimnieki. Tādam aprakstam noteikti atbilst Norvēģijas meža kaķis – viens no lielākajiem mīluļiem. Viņam ir izteikti biezs un pūkains kažoks, draiskulīga daba, kā arī leģendām apvīta vēsture. Tiek pat vēstīts, ka šīs šķirnes kaķi vikingi dāvinājuši savām līgavām!

Pilnu krāšņo augumu kaķi sasniedz aptuveni piecu gadu vecumā, turklāt visu šo laiku kaķi nezaudē kaķēniem raksturīgo rotaļību un zinātkāri. Šis nu ir tas lielais kaķis, kam patiks gan palēkāt, gan paskraidīt, gan pakacināt kādu bumbiņu vai rotaļlietu. Kaķa ikdienā ārkārtīgi aktīvie brīži mīsies ar dziļas snaudas un atpūtas mirkļiem.

Milzīgi un mīļi: pieci kaķi, kuri izaugs neparasti lieli
Foto: Shutterstock

Turklāt kaķi noteikti nespēs atturēt arī dažāda veida plaukti mājoklī. Ja ir kāda brīva vietiņa, tā tūliņ tiks iekarota! Liela izmēra kaķiem patīk, ja viņi var būt augstāk par zemi un mājokli pārredzēt no interesanta skatu punkta.

Kaķu mīļotāju asociācijas mājaslapā vēstīts, ka kaķi ļoti labi satiek ar cilvēkiem, taču visa komunikācija, ticams, notiks tā, kā to vēlēsies lielais peļu junkurs. Ja viņš vēlēsies, sēdēs saimniekam klēpī, taču, ja noskaņojums vedinās uz ko citu, tas nekavējoties notiks.

Lasīt vairāk

Source

MansDraugs.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form