Foto: Orientēšanās sacensībās 'kronēts' stilīgākais suns un saimnieks

Foto: Orientēšanās sacensībās 'kronēts' stilīgākais suns un saimnieks
Foto: Katrīna Ķepule

21. maijā dzīvnieku patversmē "Labās mājas" norisinājās jau septītās labdarības orientēšanās sacensības "Robins mežā", "MansDraugs" atklāj patversmē. Sacensībās piedalījās gan ģimenes ar bērniem, gan atsevišķi saimnieki un brīvprātīgie ar patversmes šuneļiem, turklāt no visiem sanākušajiem izvēlēts arī stilīgākais suns un saimnieks.

Mežā izvietotos kontrolpunktus dalībnieki devās meklēt dažādos sastāvos – divatā ar savu suņuku, vieni paši, komandās, ģimenēs. Turklāt īpašā trasē "Mazais izmeklētājs – Robinam pa pēdām" devās arī paši jaunākie dalībnieki.

"Liels prieks sacensībās bija satikt mūsu patversmes bijušos iemītniekus un redzēt, cik nu kurš ir paaudzis, cik pašpārliecinātāks kļuvis, kāda jauna "frizūra" iegūta," lepojās patversmē.

Sacensību laikā tika "kronēts" arī stilīgākais suns, stilīgākais saimnieks (šogad uzvarētāji šajā kategorijā bija vesela ģimene), kā arī "priecīgākā aste".

Pēc finiša dalībnieki varēja mieloties ar zupām, pašceptām vafelēm, dažādiem našķiem un tēju, savukārt četrkājainajiem dalībniekiem tika sarūpēta īpaša suņu kūka.

Sacensību laikā dalībnieki saziedoja 528 eiro, kas tiks izlietoti patversmes uzturēšanas vajadzībām.

"Pateicoties "Robins mežā" dalībniekiem, ikviens var gūt apliecinājumu, ka cilvēka un suņa draudzība, uzticība, spēja kopīgi strādāt un būt kompanjoniem pastāv. Šī draudzība ir liela, spēcīga, iedvesmojoša un paliekoša mūsu sirdīs," pārliecināti patversmes darbinieki.

Četrkājainos dalībniekus, kā arī viņu saimniekus, brīvprātīgos un citus sanākušos skaistos tērpos var aplūkot fotogalerijā.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka