Pieci ietiepīgi suņi, kuri izliksies, ka nedzird saimnieku
Foto: Shutterstock

Buldogu saimnieki noteikti vienprātīgi teiks, ka gan angļu, gan franču buldogs ir labākais suns pasaulē. Kāpēc gan lai tā nebūtu? Šie mazie mīluļi ir īsti ģimenes suņi, kuriem nav nepieciešamas papildu fiziskās aktivitātes (ja tādas būs, paredzams, ka suņuks ilgu laiku atgūs spēkus un vienkārši gulšņās pa māju). Šajos mazajos ķermenīšos ietilpst bezizmēra mīlestība, uzticība un vēlme būt līdzās cilvēkiem, lai tur vai kas. Ne velti buldogi ir ārkārtīgi iemīļoti mājdzīvnieki jau gadu gadiem. Maza izmēra sunītis lieliski iedzīvojas šaurākā mājoklī un kalpo kā brīnišķīgs mājdzīvnieks laiskāka dzīvesveida piekritējiem.

Pieci ietiepīgi suņi, kuri izliksies, ka nedzird saimnieku
Foto: Shutterstock

Taču buldogu saimnieki arī noteikti piekritīs, ka buldogā novērojama saujiņa spēcīgas neatkarības un vēlmes pašam izvēlēties, ko darīt. Daudzi gan angļu, gan franču buldogu salīdzina ar mazu klauniņu, kas tā vien tiecas izdarīt ko amizantu un radīt saimniekos smaidu un smieklus. Senāk abu šķirņu pārstāvji piedalījušies suņu cīņās, tāpēc, iespējams, mērķtiecība, neatlaicība un cilvēka neņemšana vērā radusies no vēlmes visu darīt pašam. Protams, bez saimnieka klātbūtnes suns iztikt nevar, taču savu reizi mīlulis noteikti izliksies, ka saimnieks neko nav teicis. Īpaši amizanti tas izskatās, kad suns cenšas skatienu novērst no saimnieka, kurš ar viņu runā. Tad šķiet, ka suns vai nu apdomā saimnieka teikto, vai arī nolemj "nedzirdēt", ka ar viņu tiek runāts. Ko tu mīlulim padarīsi?

Lasīt vairāk

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form