Amizants video no Austrālijas: Koalu lācēns 'iepērkas' veikalā
Foto: Kadrs no video

Austrālijai raksturīgos koalu lācēnus var redzēt gan zoodārzos, gan, izrādās, arī pavisam tuvu cilvēkam. Kāda Tokumvalas pilsētas veikala novērošanas kameras fiksējušas, kā koalu lācītis dodas "iepirkties".

Neparastais veikala apmeklētājs novērots 4. augustā. Video aprakstā norādīts, ka koalu lācēns pilsētas ielās ieklīdis no tuvējās Mareja upes, kuras krastā esošajos mežos mīt šīs sugas dzīvnieciņi.

Komentārā, kas pievienots video, aculiecinieks norādījis, ka izdzirdējis automašīnas signalizēšanu un pamanījis pie veikala durvīm esošo koalu lācēnu: "Viņš gaidīja, lai ienāktu iekšā. Kāds pircējs piegāja tuvu durvīm, un, tiklīdz tās atvērās, koala ienāca iekšā, lai iepirktos." Pieļauts, ka lācēns mērojis aptuveni 150 metrus garu distanci no kokiem, kas aug Mareja upes krastos, līdz veikaliņam pilsētā.

"Koala bija ļoti mierīgs un draudzīgs un aptuveni 10 minūtes staigāja pa veikalu," teicis aculiecinieks.

"Vietējā veterinārārsta sieva atradās blakus veikalā un piezvanīja savam vīram, kurš sazinājās ar atbildīgajiem cilvēkiem un vērsās pēc padoma. Mums tika ieteikts ļaut koalai darīt savu darāmo, un koala pameta veikalu. Vietējie pavadīja dzīvnieku līdz ielai, kur viņš priecīgi uzkāpa tuvējā kokā līdzās pastam."

Comment Form