Lasot par dzīvniekiem Sadgorodas zoodārzā Krievijā, atliek vien brīnīties par to, cik dažādu sugu pārstāvji savā starpā sadraudzējušies. Kaķene un ezīši, lauva un suns... Tāpēc turpinājumā var iepazīties ar vēl kādu stāstu, kura galvenie varoņi ir suns un divi leopardu mazuļi.

Zoodārza mājaslapā vēstīts, ka pirms mēneša, proti, naktī no 7. uz 8. oktobri, zoodārza leopardu pāris Vlads un Aļena sagaidījuši divas atvases. Diemžēl māmiņa Aļena atteikusies barot divus ņipros leopardēnus, un zoodārza darbinieki pieļāvuši – to ietekmējis faktors, ka pašu Aļenu esot izaudzinājis cilvēks, nevis lielais kaķis.

Tā nu divi mazi leopardēni nonākuši zoodārza kopēju rokās. "Mēģinājām izbarot paši, taču diemžēl viņi slikti zīda un bija nepieciešams steidzami meklēt barojošu mammu," norādīts mājaslapā. "Un mēs atradām brīnišķīgu audžumammu – zeltaino retrīveru Tesiju, kura pati nesen kļuvusi par mammu četriem burvīgiem mazuļiem, un viņai ir daudz piena." Zoodārza darbinieki arī pateikušies Tesijas saimniecei, kuras dēļ bijis iespējams palīdzēt leopardu mazuļiem izdzīvot.

Lasīt vairāk

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form