Miljonu uzmanības centrā: seši populārākie kaķi internetā
Foto: Vida Press/nala_cat/iamlilbub/realgrumpycat/venustwofacecat/smoothiethecat/cobythecat

Ja lūgtu nosaukt populārāko kaķi internetā, iespējams, daudzi minētu Nīgro kaķi jeb "Grumpy Cat". Lai arī neparastā izskata mīlule (jā, Nīgrais kaķis ir kaķenīte) tik tiešām ir viena no zināmākajām savas sugas pārstāvēm pasaulē, patiesībā populārākā kaķa tituls, kas apstiprināts pat Ginesa pasaules rekordu grāmatā, pienākas kaķenītei Nalai. Savukārt Babai ir nedaudz vairāk par pusotru miljonu sekotāju. Vai zini, ar ko slavens katrs kaķis, tostarp arī neparastā Venusa?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdz ar sociālo tīklu popularitāti rodas arī interneta slavenības. Tās var būt gan mūzikas un filmu industrijas zvaigznes, gan sportisti, gan realitātes šovu zvaigznes. Vai šo personību vidū ir vieta arī četrkājainajiem draugiem, proti, kaķiem? Protams! Gan "Instagram", gan "Facebook" var lepoties ar sava veida slavenībām, mīlīgajiem kaķiem, kas ievērību guvuši dažādu iemeslu dēļ. Vienu raksturo viņa izskats, citam ir aizkustinošs un neparasts dzīvesstāsts... Protams, ka liela loma ir kaķa izskatā, kas vilina arvien vairāk sekotāju un interesentu. Jāteic, ka liels nopelns savu kaķu popularizēšanā ir viņu saimniekiem, kuri savu apburošo četrkājaiņu dēļ gūst platformu savu ideju realizēšanai un, piemēram, vēstījumam par to, ka vērts uzņemties rūpes par nelaimē nonākušiem un īpašiem kaķiem.

Lai arī ir daudz četrkājaino "Instagram" slavenību, par ko var pārliecināties šajā rakstā, turpinājumā vari uzzināt, kas ir populārākie kaķi šajā vietnē un ar ko viņi guvuši daudzu jo daudzu cilvēku ievērību.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form