"Attiecības ar dzīvniekiem tikai uzlabo cilvēka raksturu. Noteikti!" tā sarunu šovā “Starp mums runājot” atzīst bijušais premjers un politiķis Ivars Godmanis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Viņa ģimenē ir trīs suņi – viens labradors un divi franču buldogi. “Ir tāds teiciens – franču buldogu nekad nav par daudz,” smaidot saka Godmanis, kurš atklāj, ka ģimenē tiek domāts, iespējams, vēl par ceturtā suņa iegādi. Tiesa, Godmanis atklāj, ka viņam ir savs plāns, kuram ne sevišķi piekrītot dzīvesbiedre.

“Mana sieva ne sevišķi piekrīt manam plānam, bet man tas liekas labs – paņem vienu no lielā suņa bērniem. Kad aiziet mūžībā vecākais, paliek viņa bērns. Tā var visu laiku nodrošināt tādu nepārtrauktību. Bet, jā, kad dzīvnieks aiziet, traģēdijas ir ļoti nopietnas,” atzīst Godmanis.

Sarunu šovā tās dalībniekiem tomēr ir dalīts viedoklis par mājdzīvniekiem, jo daži, piemēram, norādīja uz vienu no nepatīkamajiem aspektiem – visa māja ir dzīvnieku spalvās, bet Godmanis gan ir liels suņumīlis.

Tags

Ivars Godmanis Starp mums runājot Franču buldogs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form