Foto: Veterinārārsts no akas Indijā izceļ leopardu
Foto: AFP/Scanpix

Veterinārārstam Bidžojam Gogojam Indijā nācies doties lejup deviņus metrus dziļā akā, lai glābtu nelaimē nonākušu leopardu, vēsta "Telegraph".

Leopardu mātīte akā Guvahati pilsētas tuvumā atradusies vairākas stundas, līdz viņu atraduši vietējie iedzīvotāji. Sadarbībā ar glābējiem un speciālistiem 13. decembrī nācies izdomāt, kā leopardu dabūt ārā no akas. Nolemts lielajam kaķim iešaut nomierinošas zāles, bet pēc tam lejup pa kāpnēm devies veterinārārsts Gogojs.

Leopards iesiets virvēs un uzvilkts augšup. Dzīvnieks apskatīts un nekas neliecinājis par jebkādām gūtām traumām, tāpēc leopardu mātīte nogādāta Asamas Valsts zoodārzā.

"Par laimi, akā nebija ūdens un tā bija deviņus metrus dziļa, tāpēc mēs viņu veiksmīgi izglābām," pēc tam teicis Gogojs. Pieļauts, ka mātīte cilvēku apdzīvotajā teritorijā iemaldījusies izsalkuma dēļ, meklēdama barību.

"Telegraph" norādīts, ka iepriekš vairākkārt notikuši starpgadījumi, kuros iesaistīti leopardi un vietējie iedzīvotāji. Tas esot tāpēc, ka cilvēki tiecas ielauzties leopardu apdzīvotajā teritorijā.

Tags

Indija Kaķis

Comment Form