Video: Milzu panda kārtīgi izvārtās sniegā

Video: Milzu panda kārtīgi izvārtās sniegā
Foto: Kadrs no video

Tiklīdz zemi noklājusi balta sniega sega, tā gan ļaudīm, gan dzīvniekiem parādās vēlme to izbaudīt. Kamēr cilvēki var slēpot, snovot un citādi pavadīt laiku sniegā, dzīvniekiem atliek vien draiskulīgi pavārtīties pa balto brīnumu. Tā darījusi arī panda Toronto zoodārzā Kanādā.

Zoodārza darbinieku noflmētajos kadros vērojams pandu tēviņš Da Mao, kas izbaudījis pirmo biezo sniega segu Kanādā. Melnbaltais zvēriņš gandrīz vai zaudē savu tumšo krāsu spalvā, vārtoties sniegā un aplīpot ar baltajām pārslām.

Tā vien šķiet, ka Toronto zoodārzā tieši Da Mao ir tas, kas parūpējas par ziemīgām izklaidēm, jo viņa ampelēšanās sniegā novērota arī pērn. 2016. gada februārī pandu lācis novērots, kūleņodams lejup pa kalnu. Tāpat arī decembrī Da Mao izbaudījis ziemas priekus. Turpretī video, kas sajūsminājis miljoniem cilvēku, vērojams, kā viņš iznīcina sniegavīru.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka