Černobiļas zvēri, izlietnē sēdošais kaķis un suns pie kapa – gada aktualitātes dzīvnieku pasaulē
Foto: Vida Press/Privātais arhīvs

Ik dienu portālā "MansDraugs" lasāmi notikumi no zvēru dzīves Latvijā un pasaulē. Gan mājas mīluļi, gan arī savvaļas dzīvnieki spējīgi pārsteigt cilvēkus ar savām darbībām, vēlreiz pierādot, ka zvēru pasaulē ir daudz interesanta, neparedzama un aizkustinoša.

Domājot par to, kas aktuāls zvēru dzīvē noticis 2017. gadā, gribas pieminēt vairākus notikumus. Piemēram, gada pirmajā pusē vēstījām par diviem populāriem pašmāju mīluļiem, kas sev uzmanību piesaistījuši vietnē "Facebook". Blēņdaris Fredis sagrauza saimnieces kurpi, bet runcis Viljams netraucēti sēdēja izlietnē un spēlējās ar ūdeni, un abi draugi piesaistīja daudzu jo daudzu cilvēku uzmanību. Tāpat lasītāji ar interesi pētīja kadrus, ko fotogrāfs iemūžinājis Černobiļā, savukārt par aizkustinošu stāstu parūpējās suns Tago, kas jau ilgstoši dodas pie sava mirušā saimnieka kapa un gulēdams tur pavada laiku.

Vēl kāda nemainīga aktualitāte putnu dzīvē šogad bija dažādi notikumi, ko varēja vērot Latvijas Dabas fonda nodrošinātajās tiešraidēs. Par lielāko aktivitāti parūpējās ģimenīte zivjērgļu ligzdā Kurzemē, ko plašāk var iepazīt video apkopojumā šeit. Viens no interesantākajiem un neparastākajiem brīžiem noteikti bija maijā, kad zivjērgli pārsteidza sniegs, noklādams visu ligzdu.

Tāpat publiskajā vidē aktuāla turpināja būt AS "Tukuma straume" ražotā barība (ne tikai suņu, bet arī kaķu) un tajā atrastā aizliegtā viela karbamīds.

Turpinājumā atradīsi rakstus, kas šogad patikuši "MansDraugs" lasītājiem.

Source

MansDraugs.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form