Mīļi kadri: Trusenītes Digitijas sirsnīgā žāvāšanās

Mīļi kadri: Trusenītes Digitijas sirsnīgā žāvāšanās
Foto: kadri no video

Redzot kādu žāvājamies, arī paša mute neviļus veras vaļā. Iespējams, tā būs, skatoties video ar trusīti, kas sajūsminājis tūkstošiem "Instagram" sekotāju.

Garausis ir flandrs jeb Beļģijas milzis, viens no lielākajiem trušiem pasaulē. Trusenīte Digitija ir divus gadus veca, norādīts "Instagram" profila aprakstā. Profils veltīts divām mīlulēm, Digitijai un piecus gadus vecajai Holandes trušu dāmai Penelopei, taču lielākoties publicētas fotogrāfijas un īpaši video ar Digitijas dalību.

Lai arī daudzos video fragmentos Digitija redzama, mīļojoties ar saimnieci, graužot zaļumus un laiski pavadot laiku, tieši kadri ar viņas žāvāšanos piesaistījuši vairākus tūkstošus skatītāju. Video, kuros trusenīte redzama, mīlīgi žāvādamies, piesaistījuši pat teju vai 200 tūkstošus skatītāju.

Turpinājumā video, pēc kuru noskatīšanās, iespējams, nāksies žāvāties!

"Esmu pamodusies!"

"Šis ir mans labākais lauvas rēciena atveidojums."

"Pamošanās ir grūta."

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka