Video: Septiņi gadi septiņās minūtēs – kā izauga kaķi, ko vērojuši miljoniem cilvēku

Video: Septiņi gadi septiņās minūtēs – kā izauga kaķi, ko vērojuši miljoniem cilvēku
Foto: Kadrs no video

Divu kaķu saimnieks Kršištofs Smeilis no Polijas savā "YouTube" kanālā laika gaitā publicējis vairākus video ar četrkājaiņiem, savu mīluļu gaitas apkopojot arī vienā video, kas aptver septiņus gadus garu laika posmu.

Portālam "Bored Panda" Smeilis norādījis, ka 2017. gada decembra vidū publicējos retrospektīvo video, lai tādējādi atzīmētu 27 miljonus skatījumu fragmentiem ar savu kaķu dalību.

Viņš arī raksturojis peļu junkuriņus, paskaidrojot, ka pirmais mājoklī ienācis runcis Bobo, kas dzimis 2010. gadā. Taču pēc diviem gadiem Bobo nācies aprast ar vēl vienu četrkājaino draugu, kaķenīti Nikitu.

Nikita bijusi vien četras nedēļas veca, kad Kršištofs uzņēmies par mīluli rūpes. Kaķenīti gandrīz vai bez dzīvības pazīmēm atradis Kršištofa tēvs, pārējie metiena kaķēni esot miruši, bet māmiņu neesot izdevies atrast. Tā nu Nikita palikusi Smeiļu ģimenes paspārnē un aprūpē.

Saimnieks pastāstījis, ka pirmo mēnesi Nikita pavadījusi nošķirti no mājas saimnieka, runča Bobo. Taču nu jau vairāku gadu laikā abi mīluļi sadraudzējušies, lai arī, kā norādījis Kršištofs, Nikita joprojām neesot zaudējusi rotaļību un kaķēnam raksturīgo uzvedību.

Abi kaķi arī esot visai atšķirīgi. Bobo esot mierīgs, pacietīgs un reizēm pat lēns, lai arī spējot būt veikls, kad tas nepieciešams. Savukārt kaķu dāma Nikita esot ātrāka un labā nozīmē trakāka, norādījis Kršištofs.

Video zemāk var vērot Kršištofa filmētos kadrus septiņu gadu laikā. Fragmentos redzamas gan kaķu draiskulības, gan attiecības ar putekļu sūcēju, gan citas ainiņas "iz dzīves".

Savukārt video zemāk var redzēt kadrus, ko saimnieks iemūžinājis slepeni, vēloties noskaidrot, kā mīluļi sagaida savus saimniekus pārnākam mājup no darba. Video skatīts nepilnus trīs miljonus reižu.

Lai arī vairums kaķu no putekļu sūcējiem bēg kā no uguns, rādās, ka runcis Bobo nemaz nesmādē šāda veida terapiju (skatīt video zemāk).

Bet kadrus ar pavisam mazo kaķēnu Bobo var vērot video zemāk. Tad runcis bija tik maziņš, ka ietilpa saimnieka plaukstās.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka