Video: Bezbailīga pandiņa iesaistās pārgalvīgā aktivitātē

Video: Bezbailīga pandiņa iesaistās pārgalvīgā aktivitātē
Foto: Kadrs no video

Ja trūkst iedvesmas fiziskām aktivitātēm, pandu lāči allaž gatavi rādīt piemēru! Melnbaltos lāčus nebiedē ne augstums, ne arī grūtības. Kas notiek, ja abi faktori tiek savienoti?

To rāda video, kas tapis Lielo pandu izpētes centrā Čengdu, Ķīnā. Tur novērota pieaugusi panda, kas uzkāpusi augstu koka galotnē, vienlaikus cenšoties izmantot līdzās esošo spēļu rīku.

Kā redzams nepilnu minūti garajā fragmentā, pandu lācis uzrāpies kokā, kam blakus piekarināts no riepām izveidots objekts. Panda par to izrādījusi interesi un pat mēģinājusi tikt cauri augšējai riepai, neņemot vērā augstumu un to, ka īpatnējās šūpoles nemaz nav stabilas.

Lai arī visādi izlocījusies, panda ne mirkli nav zaudējusi modrību un, iespējams, sapratusi, ka nekāda rotaļāšanās nesanāks, sākusi ceļu lejup pa koku.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka