Daugavpilī divus kucēnus izmet pa logu; policija sāk administratīvo lietu

Daugavpilī divus kucēnus izmet pa logu; policija sāk administratīvo lietu
Foto: Publicitātes foto

Otrdien, 30. janvārī, Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde saņēmusi zvanu no kāda nevienaldzīga Daugavpils iedzīvotāja, kurš daudzdzīvokļu mājas pagalmā atradis maisu ar pamestiem kucēniem. Likumsargi ķepaiņus nogādājuši drošībā – dzīvnieku patversmē "Labs draugs" – un sākuši administratīvo lietvedību.

Valsts policijā portālam "MansDraugs" norādīja, ka pēc izsaukuma saņemšanas likumsargi ieradušies notikuma vietā un konstatējuši, ka bez uzraudzības ir atstāti divi kucēni. Lai identificētu suņu īpašnieku un noskaidrotu visus notikušā apstākļus, sākta administratīvā lietvedība.

Apsekojot tuvējās mājas, likumsargi identificējuši iespējamo vainīgo. Policisti noskaidrojuši, ka likumpārkāpējs, visdrīzāk, izmetis maisu ar kucēniem pa sava dzīvokļa logu, šādā veidā mēģinot tikt vaļā no nevēlamā "ģimenes pieauguma".

Daugavpils iecirkņa Austrumu nodaļas darbinieki ķepaiņus nogādāja drošībā – dzīvnieku patversmē "Labs draugs", kur par tiem rūpējas patversmes speciālisti.

Diemžēl viens no kucēniem no gūtajām traumām ir gājis bojā, savukārt otrs atrodas Daugavpilī, Piekrastes ielā 2, un meklē jaunas mājas. Ja vēlies kļūt par labu un atbildīgu saimnieku, tad sīkāku informāciju vari iegūt, sazinoties ar patversmi pa tālruni 29572677.

Patlaban lietā turpinās izmeklēšana. Dzīvnieku īpašniekiem par šādu likumpārkāpumu draud administratīvā atbildība. Pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem vai dzīvnieku nogalināšanas prasību pārkāpšanu uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 7 līdz 350 eiro, bet juridiskajām personām – no 15 līdz 700 eiro, konfiscējot dzīvniekus vai bez konfiskācijas.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka