Divas jūrascūciņas un suns: sirsnīgas draudzības piemērs no Sanfrancisko
Foto: instagram.com/piggiesandapitty

Sanfrancisko, ASV, starpsugu draudzība nav neiespējama. To pierāda pitbulu šķirnes suņu meitene un divas jūrascūciņas, kas lieliski sadraudzējušās, vēstīts "The Dodo".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Varētu šķist, ka trijotnes draudzība augumu atšķirības dēļ nav iespējama, jo abas jūrascūciņas ir mazas, bet suns - pārāk liels un var nejauši vai mērķtiecīgi nodarīt pūkaiņiem pāri. Taču saimniece Kristija Gamajo pārliecinoši teikusi, ka viņas mājdzīvnieki savā starpā satiekot ideāli.

Pirmās mājoklī ienākušas divas jūrascūciņas, kurām doti vārdi Frīda un Pandora. Pēc laiciņa sieviete nolēmusi dot pajumti un savu mīlestību vēl kādam dzīvniekam, tāpēc viesojusies vietējā dzīvnieku patversmē Sanfrancisko. Par viņas nākamo mīluli kļuvusi pitbulu šķirnes dāma Moki. Viņa sēdējusi savā būrī, bijusi klusa, neskrējusi virsū Gamajo, vien skatījusies uz savu topošo saimnieci skumjām acīm. Tieši tas uzrunājis Gamajo, un pavisam drīz Moki ienākusi viņas mājās, kur jau mita abas jūrascūciņas.

Sākotnēji saimniece bažījusies, ka Moki varētu nodarīt jūrascūciņām pāri, taču Gamajo bijusi pārsteigta. "Moki jau no sākuma bija ļoti uzmanīga ar viņām, un jūrascūciņas bija ziņkārīgas," skaidrojusi trijotnes saimniece. Frīda un Pandora mēdzot uzrāpties uz suņa un ostīt Moki, savukārt suņu dāma sākot laizīt abas draudzenes un gulēt ar viņām kopā. Trijotnei patīkot pavadīt laiku kopā, novērojusi Gamajo.

Par spīti tam, ka viņas ir dažāda auguma, jūrascūciņas un sunīte cienot viena otru, taču ar draudzību neuzbāžoties, ja kāda nevēlas spēlēties un priekšroku dod laika pavadīšanai vienatnē.

Tā kā jūrascūciņām patīk grauzt, varētu domāt, ka savā veidā cietusi arī Moki, taču saimniece atklājusi: "Jūrascūciņas nekad nav mēģinājušas iekost Moki. Frīda un Pandora viņu osta, taču nekad necenšas aizbēgt." Tāpat suņu meitene savām mazajām draudzenēm mēdzot nest rotaļlietas, kuras gan jūrascūciņas mēģinot grauzt.

Arī starp jūrascūciņām saimniece novērojusi sava veida hierarhiju, proti, Pandora esot barvede, kas Frīdai atņemot dārzeņus.

Draudzīgā trijotne palīdzējusi saimniecei pārvarēt dažādas ikdienas grūtības, un bieži pietiekot vien ar to, ka Moki apguļas viņai blakus vai Frīda un Pandora ietipina klēpī. "Viņas mani nomierina un vienmēr sasmīdina vai liek pasmaidīt. Man patīk dzirdēt viņu balsis, individualitāti un saskarsmi. Moki skumjās acis un jaukā seja vienmēr palīdz aizgaiņāt pašas skumjas," mīlules raksturojusi Gamajo.

A post shared by Moki Frida Pandora (@piggiesandapitty) on Dec 29, 2017 at 2:56pm PST

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form