Video: Suns mājas pagalmā veļ sniega bumbu

Video: Suns mājas pagalmā veļ sniega bumbu
Foto: Kadrs no video

Sniegavīru velšana ir neatņemama ziemas prieku daļa, ko izbaudīt centies arī kāds suns Anglijā, vērojams publicētajā video.

28. februāra dienā borderkollijs Taisons pamatīgi pārsteidzis savu saimnieci Rīsu Polisteri, kura novērojusi, kā viņas četrkājainais draugs mājas pagalmā vēlis lielu sniega bumbu.

Lielbritānijā aizvadītajās dienās pieredzēts neparasti liels sniega daudzums, vēstīts video aprakstā, un balto brīnumu tiecies izbaudīt arī Taisons. Lai arī viņam uzbūvēt sniegavīru būtu visai pagrūti, tas nav liedzis sunim stumdīt palielu sniega bumbu.

Saimniece skaidrojusi, ka sunim sniegs allaž esot paticis. Turklāt Taisons esot gatavs darīt jebko, lai tikai piesaistītu saimnieku uzmanību. Polistere gan skaidrojusi, ka sniega velšanu suņa izpildījumā viņa nekad neesot redzējusi, lai arī suns esot jau astoņus gadus vecs.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka