Video: Iedzīvotājus Indonēzijā satrauc smēķējošs orangutans

Video: Iedzīvotājus Indonēzijā satrauc smēķējošs orangutans
Foto: Kadrs no video

Zoodārzā Indonēzijā novērots smēķējošs orangutans, un tas jau atkal piesaistījis konkrētajam zoodārzam uzmanību, norādot uz zoodārza iemītnieku labklājības trūkumu.

"Šis orangutans Bandungas zoodārzā saņem bezatbildīga apmeklētāja cigareti. Apmeklētāji nezina, kā apieties ar dzīvniekiem, taču arī zoodārza vadībai trūkst uzraudzības, un tā ir problēma, kas jārisina. Indonēzijas zoodārziem steidzami ir nepieciešami labklājības standarti," par 4. martā nofilmēto video savā "Facebook" profilā rakstījis dzīvnieku aizstāvis Marisons Gusjano.

Bandungas zoodārzs jau iepriekš nonācis mediju redzeslokā sliktās attieksmes pret dzīvniekiem dēļ. Piemēram, pērn uzmanību piesaistīja zoodārza novārdzinātie lāči.

"New York Post" vēstīts, ka zoodārza pārstāvis esot atvainojies par video redzamo situāciju un norādījis, ka zoodārza informatīvajās plāksnēs lasāma informācija par tā dzīvnieku nebarošanu un arī cigarešu nedošanu.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka