Lai radītu māju sajūtu, ļaudis ASV ziedo patversmes suņiem klubkrēslus

Lai radītu māju sajūtu, ļaudis ASV ziedo patversmes suņiem klubkrēslus
Foto: Kadrs no video

Patversmes iemītniekiem bieži vien nav viegli rast māju sajūtu četrās sienās, taču Noksas apgabala dzīvnieku patversmē ASV darbinieki un vietējie ļaudis raduši interesantu veidu, kā to sniegt, vēstī "Our Quad Cities".

Patversmes darbinieki izplatījuši paziņojumu, ka cilvēki, kuriem klubkrēsli kļuvuši lieki, aicināti tos ziedot patversmei. "Vaininieks" šādam uzsaukumam esot Basters Brauns, brūnas krāsas suns, kuram patīkot sēdēt darbinieku krēslos, kad patversmes pārstāvji neesot klāt. Direktore Erina Bukmastere ievērojusi, ka četrkājainais draugs krēslā jūtoties ļoti labi: "Tāpēc mēs iedomājāmies, ka būtu labi, ja viņiem visiem tiktu pa krēslam."

Aicinājumam atsaukušies vairāki cilvēki, un drīz vien patversmē nogādāti 11 klubkrēsli, turklāt labdari bijuši gan vietējie, gan arī iedzīvotāji no citām pilsētām.

Komentējot suņu reakciju, savā būrī redzot ērto klubkrēslu, Bukmastere teikusi: "Viņiem tas patīk. Mikijs, kurš pie mums ir visilgāk, tajā jūtas pavisam atslābis." Tiesa, tā kā daļa no suņiem esot visai aktīvi un viņiem patīkot pagrauzt dažādas lietas, paredzams, ka klubkrēsli ar laiku nolietošoties. "Mēs zinām, ka tos saplosīs. Mums nāksies atbrīvoties no tādiem krēsliem un sarūpēt arvien jaunus," skaidrojusi patversmes direktore.

Katras patversmes darbinieku mērķis ir pēc iespējas ātrāk atrast ikvienam mīlulim mājas, taču, kamēr tas nav noticis, var censties radīt pēc iespējas ērtāku un patīkamu vidi un gaidīšanas laiku, prātojusi Bukmastere. "Mēs redzam, ka tas suņiem ir ļoti jauki, viņiem tas patīk. Nedaudz māju sajūtas, nedaudz komforta. Ir tik daudz suņu, kam palīdzēt."

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka