Mīlīgākie kolēģi: interesanti stāsti par kaķiem, kas mituši cilvēku darba vietās
Foto: Privātais arhīvs

Strādājot birojā, veikalā, salonā vai kur citur, iespējams, reizi pa reizei prātā iezogas doma, kā būtu, ja tur dzīvotu arī četrkājains draugs. Taču vairāki stāsti šo domu pārvērš realitātē un ļauj ieskatīties ikdienā, kurā līdzās cilvēkam "strādā" arī peļu junkuriņš. Lūk, turpinājumā četri ārzemju stāsti par mīlīgajiem darbiniekiem un arī viens pašmāju piemērs par to, cik labi runcis Tuncis jūtas, strādājot birojā Andrejsalā.

Krunkainā kaķenīte Rozīnīte, kura 'strādā' veterinārajā klīnikā ASV

Mīlīgākie kolēģi: interesanti stāsti par kaķiem, kas mituši cilvēku darba vietās
Foto: instagram.com/raising.raisin

Veterinārajā klīnikā ASV mīt skaista kaķenīte Rozīne, kura palīdz četrkājainajiem pacientiem atkopties no procedūrām un padara klīnikas apmeklējumu patīkamāku. Mīlule ik dienu kopā ar saimnieci dodas uz klīniku, kur viņai atvēlēts īpašs "darbiņš".

"MansDraugs" sazinājās ar Rozīnītes saimnieci Rutu Hefernoni, kura apstiprināja, ka kaķenīte tik tiešām bieži uzturas veterinārajā klīnikā, un tur strādā arī pati Ruta.

Rozīne jeb Rozīnīte ir aptuveni pusotru gadu veca sfinksu šķirnes kaķenīte, kura dzimusi pie kaķu audzētājiem Floridā, ASV. Diemžēl mīlulei jau kopš pirmajām dzīves dienām bijušas problēmas ar actiņām, kā dēļ Rozīnīte nodota dzīvnieku patversmē. Ar laiku Rozīnes problēmas apārstētas, taču viņai joprojām vajadzējis saimnieku, kas par kaķenīti rūpētos īpaši cītīgi. Un par Rozīnītes jauno saimnieci kļuvusi Ruta.

Jautāta, kāpēc kaķenīte nosaukta par Rozīni (no angļu valodas vārda "raisin" - rozīne), Ruta smējās: "Jo viņa ir krunkaina kā rozīne!" Sfinksiem ir raksturīga teju vai kaila, krunkaina āda.

Lasīt vairāk

Source

MansDraugs.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form