Foto: Neapmierinātais kaķis Ksanders, ko saimniece sauc par visskaistāko pasaulē
Foto: instagram.com/xherdanthenakedcat

Iespējams, daudziem cilvēkiem Ksanders nemaz nešķistu pievilcīgs. Kā jau sfinkss, mīlulis ir bez kaķiem raksturīgās kuplās spalvas, taču mīļums un vēlme pēc cilvēka tuvuma gan Ksanderam piemītot, teikusi saimniece.

"Kad es viņu pirmo reizi ieraudzīju, viņš iekrita manā sirdī. Viņš ir tik īpašs," portālam "The Dodo" atklājusi Sandra Filipi no Šveices. Līdzās Ksanderam mītot vēl divi sfinksi, taču tieši šis mīlulis izpelnījies īpašu "Instagram" profilu un viņam veltītu uzmanību.

Atšķirībā no citiem sfinksu šķirnes kaķiem, Ksandera ķermenis ir izteikti krokains. Saimniece paskaidrojusi, ka Ksanders esot Kanādas sfinkss, kas paredzot, ka kaķa āda esot mazāk līdzena, vairāk krokaina, radot ārkārtīgi neparastu veidolu.

Taču viss pārējais, kas saistās ar runci, šķiet, neatšķiras no citiem mīluļiem: kaķis ir draudzīgs, mīlīgs, labprāt pavada laiku saimnieces klātbūtnē un citu kaķu kompānijā. Taču Filipi gan minējusi kādu pazīmi... "Viņš ir kā bērns. Viņš ļoti daudz runā, dažādās tonalitātēs. Kad viņš ir patīkami satraukts, izbadējies, rotaļājas, mīļojas - viņš vienmēr runā," skaidrojusi Filipi.

Savukārt brīžos, kad kaķis neizrāda savas vokālās dotības, Ksanders labprāt nododoties laiskākai atpūtai, sēžot uz palodzes un vērojot ārā lidojošos putnus. "Viņš visu vēro. Viņam vienmēr vajag zināt, kas notiek, tāpēc bieži vien viņš vēlas būt tur, kur ir cilvēki."

Saprotams, saimniece ievērojusi, ka viņas mīluļa izskats rada asociācijas ar kādu visai neapmierinātu un pat dusmīgu būtni, tamdēļ daudzās jo daudzās fotogrāfijās redzams Ksanders un viņa īpatnējais izskats. Taču ne viss ir tā, kā izskatās, apliecinājusi saimniece, kura teikusi, ka viņas mīlulis ir ļoti laimīgs un priecīgs runcis.

Jau gandrīz piecus gadus Kserdans ar savu mīļumu un, protams, arī izskatu priecē saimnieci, kura joprojām nespējot būt vienaldzīga pret runci: "Viņš man vienmēr novērš uzmanību, kad cenšos kaut ko izdarīt. Man visu laiku jāskatās viņa zilajās acīs un viņš jāmīļo."

"Viņš ir visskaistākais kaķis pasaulē, un viņš mani vienmēr smīdina," priecājusies Filipi.

Source

MansDraugs.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form