Foto: Apburoši kaķi un paklausīgi suņi Lieldienu noskaņās pulcējas 'Skonto' hallē

Foto: Apburoši kaķi un paklausīgi suņi Lieldienu noskaņās pulcējas 'Skonto' hallē
Foto: DELFI

Divu dienu laikā, 31. martā un 1. aprīlī, "Skonto" hallē Rīgā pulcēsies kupls skaits kaķu, suņu un citu dzīvnieku, kas priecēs dažādos priekšnesumos un konkursos. Izstādes "Pūkainās Lieldienas Skonto" laikā būs apskatāmi arī citu sugu dzīvnieki.

Katrā izstādes dienā no pulksten 10 līdz 18 būs sastopami dažādu šķirņu kaķi, suņi un mīluļu audzētāji, kas varēs atbildēt uz interesējošiem jautājumiem. Tāpat norisināsies dažādas sacensības, šovi un konkursi.

Visu Latvijas reģionu suņi un to saimnieki dienas garumā piedalīsies suņu skaistuma, jauno hendleru, "Abidance" sacensībās. Katras dienas nobeigumā tiks noskaidroti vislabākie un skaistākie no visiem suņiem. Uz pjedestāla kāps trīs suņi, bet tikai viens no viņiem iegūs godpilno titulu "Best of Best" jeb "Labākais no labākajiem".

Katru dienu no pulksten 16 notiks krāšņs kaķu šovs, kurā piedalīsies ekspertu atlasītie 50 kaķi. Šova noslēgumā starp 4 kaķiem eksperti nosauks dienas uzvarētāju "Best of Best".

Lai izstādes apmeklējums būtu īpaši aizraujošs mazākajiem ģimenes locekļiem, organizatori parūpējušies par piepūšamajām atrakcijām, cirka programmu, kā arī iespēju iepazīt grauzējus, putniņus un lauku sētas iemītniekus.

Plašāk par izstādi var uzzināt šeit.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka