Foto: Laiskošanās paraugstunda – kaķi bauda pēcpusdienas saulīti

Foto: Laiskošanās paraugstunda – kaķi bauda pēcpusdienas saulīti
Foto: Shutterstock

Kad pienākušas garās svētku brīvdienas, tā vien gribas kādā brīdī atlaisties, atpūsties un baudīt mieru. No kā to var lieliski mācīties? Protams, no kaķiem!

Peļu junkuriņi tā vien māca cilvēkam to, kā apstāties ikdienas steigā un turpat, gluži vai uz līdzenas vietas, apgulties, baudot siltumu. Ja vēl mājoklī iespīd kāds saules stariņš, kaķis noteikti apgulsies tieši tajā vietā. Savukārt, ja kaķim ir pieeja palodzei, mīluli bieži vien var atrast tieši tur, veroties pa logu, pētot garām lidojošos putniņu un, piemiedzot acis, saldi dusēt.

Kaķu saimnieki "Instagram" publicējuši vairākus pierādījumus tam, ka kaķiem siltums un saulīte nav sveša un dzīvnieki labprāt izmanto katru iespēju, lai sasildītos, pagulšņātu, labsajūtā pamurrātu un nodotos brīvdienu baudīšanai pēc pilnas programmas.

Tāpēc turpinājumā vari aplūkot vairākus kadrus, kas, iespējams, arī pašu iedvesmos izmantot brīvbrīdi un nedaudz palaiskoties.

A post shared by Beth Wicker (@ruralart) on Mar 28, 2018 at 2:43pm PDT

A post shared by Grumpy Miow (@grumpymiow) on Mar 26, 2018 at 8:03pm PDT

A post shared by Kara Payne (@quetzlcoatlus) on Mar 26, 2018 at 2:15am PDT

A post shared by Gesine Garz (@gesinegarz) on Mar 24, 2018 at 3:46pm PDT

A post shared by Steven Cerio (@steven_cerio) on Mar 17, 2018 at 7:39pm PDT

A post shared by abct77 (@bethtrib) on Mar 16, 2018 at 10:28am PDT

A post shared by Sara (@sjgphoto) on Mar 11, 2018 at 11:56am PDT

A post shared by Lunatic Cat (@lunaticcatnz) on Mar 6, 2018 at 12:27pm PST

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka