Video: Kaķēna neierastās pusdienas, ieritinoties ēdiena bļodā

Video: Kaķēna neierastās pusdienas, ieritinoties ēdiena bļodā
Foto: Kadrs no video

Katru dienu mūsu mīluļi dara jaunas un vēl neredzētas lietas, tāpēc sekot viņu gaitām ir patiesi aizraujoši. Interneta vietā "Youtube" publicētajā video redzams, ka kāds kaķēns izdomājis vēl neierastu veidu, kā ieturēt maltīti – viņš ar visām četrām ķepām iekāpis ēdiena bļodā.

Skatoties video, var rasties jautājums – kāpēc viņš tā izdomājis darīt? Jāsaka, ka daudzām kaķu izdarībām viennozīmīgus skaidrojumus nemaz nevar atrast, un var tik minēt, kas šoreiz mīlulim ienācis prātā. Iespējams, šis kaķēns nevarējis izlemt, ko viņam vairāk gribas – kārtīgi paēst vai tomēr paspēlēties. Alternatīva ir atrasta, apvienojot abas darbības vienlaicīgi!

Tāpat lapas "The Dodo" publicētajā video redzams, ka kaķēns grib arī "ieurbties" vēl dziļāk bļodā, lai graudiņi viņu apņemtu visā pilnībā.

Daudziem kaķiem ir patiesi liela apetīte. Izteikta un palielināta ēstgriba jeb polifāgija dzīvniekam var rasties gan veselības problēmu, gan uzvedības dēļ. Ja kaķītis dienas laikā bieži viesojas pie ēdiena trauciņa un ja saimniekam šāda darbība šķiet pārāk uzkrītoša, vērts apdomāt iemeslus, kāpēc dzīvnieks tik daudz ēd. Plašāk par tiem lasi šeit.

Nevar noliegt, ka kaķi ir brīnišķīgi mājdzīvnieki, taču visai bieži viņi mēdz izdarīt kaut ko tādu, kas saimniekam liek neizpratnē kasīt galvu. Kā piemēru var minēt saskrāpētu dīvānu, no skapja izstumtas drēbes, lai tajās varētu ieritināties, baidīšanos no gurķiem, gulēšanu kastēs, skatīšanos sienā un vēl, un vēl. Jebkura mājas kaķa senči tomēr ir meklējami savvaļā, kur pastāv citi likumi un kur katrs sev gādā ēdienu. Dažas medību darbības var novērot katra mājas kaķa uzvedībā joprojām.

Izlasi šo rakstu un iepazīsties ar 16 dažādiem kaķu darbību "kāpēc" jautājumiem, kurus "Mans Draugs" mēģinājis skaidrot ar dažādu speciālistu palīdzību. Iespējams, daļu no šīm darbībām dara arī tavs kaķis un, pēc iepazīšanās ar iespējamiem iemesliem, sapratīsi viņu labāk!

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.
Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka