Foto: Kaķis kā šķidrums – mīluļi, kas piepildījuši dažādus traukus
Foto: Shutterstock

Kaķi mēdz ietilpt dažāda izmēra kastītēs, ļaujot apbrīnot dzīvnieku lokanību un neatlaidību. Kas gan šajā paradumā mīluļus tik ļoti vilina? Šķiet, tas paliks noslēpumā tīts, taču vairāki saimnieki novērojuši un iemūžinājuši savu mīluļu atrašanos arī traukos un pārtikas kastēs.

Iespējams, kaķi tādā veidā vēlas būt pasargāti un nošķirt sevi no apkārtējās pasaules. Varbūt tādējādi kaķis saglabā siltumu? Vai arī varbūt šaura telpa rada patvēruma sajūtu? Jau iepriekš "MansDraugs" skaidrots, kāpēc kaķi guļ kastēs un šaurās vietās, un arī trauki, vāzes un citas nelielas tvertnes kaķa prātā tiek uztvertas kā laba vieta pagulēšanai.

Un, rādās, nav pat svarīgi, vai kāda ķepa palikusi ārpus "borta", izvēlētā vieta gulēšanai ir pat ļoti piemērota! Tā, iespējams, nodomātu katrs kaķis, kas reiz pagulējis kādā traukā, bļodā, vāzē vai kur citur.

Skaidra atbilde paliek vien katra kaķa paša ziņā. Taču turpinājumā var aplūkot vairākas foto liecības, kas pierāda, ka peļu junkuriņam pa spēkam ir par sevi krietni mazākas platības. Dažās fotogrāfijās kaķi izskatās gluži kā šķidrums, kas ieliets traukā!

A post shared by cat.hammocks (@cat.hammocks) on Mar 27, 2018 at 3:00pm PDT

A post shared by 周思宇 (@_siyu_zh) on Jan 20, 2017 at 4:03pm PST

A post shared by Sigrid (@sigridherrart) on Mar 7, 2018 at 3:46pm PST

A post shared by Seler (@malykotwdomu) on Feb 25, 2018 at 1:44am PST

A post shared by Bejen Vong (@bejens_stuff) on Jan 31, 2018 at 10:11pm PST

A post shared by Martinica (@kikibomboncica) on Jan 22, 2018 at 2:21am PST

A post shared by terezaliznova (@li.terka) on Oct 6, 2017 at 4:50am PDT

A post shared by Sensei (@sensei_the_cat) on Sep 22, 2017 at 2:07am PDT

Comment Form