Neparasts skats: pīļu pūlis bloķē satiksmi Vjetnamā
Foto: Vida Press

Tūkstošiem pēkšķētāju novērotas Vjetnamā, kur kuplais pīļu bariņš aizšķērsojis ceļa braucamo daļu un neļāvis spēkratiem pabraukt garām, vēstī "Vida Press".

Fotogrāfs Dins Kongs Tams novērojis aptuveni sešus tūkstošus pīļu, kas pārvietojušās netālu no viņa mājas Soktrangas provincē Vjetnamā. Iespaidīgais bars aizšķērsojis krietnu gabalu braucamās daļas, tamdēļ ne automašīnas, ne arī motorolleri neesot varējuši izspraukties cauri.

Vīrietis izteicies, ka bijis pārsteigts par iespaidīgo pēkšķētāju pūli, un pīles, skaļi izrādīdamas savas vokālās dotības, šķērsojušas ielu, lai nonāktu tuvējā laukā. Tieši ar trokšņošanu putni piesaistījuši Tama uzmanību: "Es biju netālu no mājas, kad izdzirdēju lielu troksni, un tad ieraudzīju aptuveni sešus tūkstošus pīļu, gāzelēdamies pa ielu. Viņas radīja ļoti daudz skaņu, ļoti skaļi pēkšķēja."

Pīles esot pilnībā piepildījušas ielu, novērojis Tams. Līdz ar to visiem braucamrīku vadītājiem esot nācies pacietīgi gaidīt, kad putni ielu pametīs.

"Tas bija ļoti interesanti. Izskatījās, ka tur ir tikai pīles," komentējot to, vai pūlī atradušies arī citi putni, teicis aculiecinieks.

Tags

Vjetnama Kaķis & Suns

Comment Form