Video: Ietiepīgais haskijs Zevs nepacietīgi gaida ārstu

Video: Ietiepīgais haskijs Zevs nepacietīgi gaida ārstu
Foto: Kadrs no video

Kuram gan patīk doties pie ārsta? Arī suņiem vizīte pie veterinārārsta var būt nepatīkama, īpaši, ja nemierīgi jāsēž un jāgaida rindā. Ietiepīgais haskijs Zevs kārtējā video parādījis savu nepatiku pret notiekošo.

Zināms, ka stūrgalvīgajam Sibīrijas haskijam Zevam ne vienmēr pa prātam ir došanās pastaigās, un pirms tām bieži vien jāizrāda sava nostāja, ietiepīgi gaudojot pretī jebkam, ko saimniece Lindsija Fleišmana saka. Taču savas domas viņš nav kautrējies izteikt, arī esot pie veterinārārsta kabineta.

Video aprakstā Fleišmana norādījusi – lai arī Zevam patīkot savs veterinārārsts, nepacietību radījusi tieši ilgā gaidīšana. Tamdēļ suns nekautrējies un pie ārsta kabineta sarīkojis vienu no savām mazajām scēnām, sākdams gaudot. Saņēmis samnieces glāstus, suns, par laimi, apklusis un nomierinājies.

Lai arī bieži vien video skatītāji, redzot Zeva gaudošanu, komentāros izteikuši bažas par suņa veselību, saimniece atgādinājusi, ka Sibīrijas haskijiem vokālo dotību izrādīšana esot ierasta parādība. Turklāt arī šoreiz veterinārārsta apmeklējums neesot bijis saistīts ar gaudošanu, jo gan Zevam, gan sugasbrālim Keidenam veikta vien ātra veselības pārbaude. Zevam atklāts neliels augonis uz acs plakstiņa, kas būšot jālikvidē operācijas laikā. Arī Keidenam pārbaudītas acis, jo suns esot daļēji akls. Taču kopumā abu mīluļu veselība esot laba, turklāt pēc vizītes pie ārsta četrkājainie draugi saņēmuši našķus par savu labo uzvedību.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka