Dzīve starp pingvīniem: kamera fiksē putnu ikdienu un nedarbus

Dzīve starp pingvīniem: kamera fiksē putnu ikdienu un nedarbus
Foto: Kadrs no video

Iespējams, kāds reiz ir aizdomājies par to, kā norit dzīve pingvīnu kompānijā. Ieskatu tajā sniedz mākslinieka Entonija Povela atstāto kameru iemūžinātie kadri Antarktīdā.

Tā kā kameras novietotas pingvīnu ceļā, tās sniegušas ne tikai ieskatu tajā, kā šie dzīvnieki pārvietojas, bet arī veidā, kādā pingvīni skāruši objektus. Tamdēļ bieži vien redzams, ka pingvīni ar pleznām pagrūž kameras un tās apgāžas.

Dodoties pēc kamerām, Povels pamanījis, ka vairākas no tām mainījušas atrašanās vietu, un vēlāk, vērojot ierakstītos materiālus, apjautis, kāpēc tā. Pingvīni ne tikai apgāzuši kameras, bet pat mēģinājuši objektus satvert ar knābi. Mākslinieks komentējis, ka tas ļaujot iejusties gluži vai pingvīnu barības lomā.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka