Novērošanas kameras video: Suns pašaizliedzīgi izvelk biedru no baseina

Novērošanas kameras video: Suns pašaizliedzīgi izvelk biedru no baseina
Foto: Kadrs no video

Cēlu rīcību parādījis kāds suns ASV, palīdzēdams otram četrkājainim izkļūt no baseina, vērojams publicētajā video fragmentā.

Video aprakstā suņu saimniece Lorija Sorsena Beserra vēstījusi, ka viņas mīluļi, Rīmuss un Smoukijs, nedaudz "norāvušies no ķēdes". Baseinā atradies mīlulis Smoukijs, kurš diemžēl neprotot tik labi peldēt, kā jau redzams novērošanas kameras iemūžinātajos kadros. "Rīmuss varbūt ir viens traks suns, bet viņam ir zelta sirds! Mans varonis," tā ziņojusi saimniece, ierakstā redzot Rīmusa pašaizliedzīgo rīcību, lecot baseinā un no tā izstumjot biedru Smoukiju.

Video skatītājus Lorija nomierinājusi, rakstot, ka viņas vīrs Džejs tobrīd bijis mājās, tāpēc suņi neesot bijuši nepieskatīti. Turklāt četrkājainie draugi daudz laika pavadot baseina tuvumā. Savukārt par to, ka varētu būt notikusi kāda ķibele, pirmais aizdomājies Džejs, ieraugot slapjo Smoukiju, tāpēc nācies lūkot, ko spējusi redzēt novērošanas kameras objektīva acs.

Par vēl citiem novērošanas kamerās manītajiem blēņdarbiem, ko veikuši četrkājainie draugi, var uzzināt šeit.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka