Neparasts stāsts: Suns Dānijā apreibinās no parkā uzlaizītām narkotikām

Neparasts stāsts: Suns Dānijā apreibinās no parkā uzlaizītām narkotikām
Foto: instagram.com/kolento_the_cocker

Kokerspaniels Kolento pamatīgi pārsteidzis savu saimnieci Dānijā, pēkšņi sākdams pārvietoties uz riņķi. Sākotnēji Diona Lambrehta Finne neesot sapratusi, kāpēc viņas mīlulis tā dara, taču pēc veterinārārsta apskates tapis zināms, ka mīluļa organismā nonākušas narkotikas, kas veicinājušas netipisko uzvedību, saimniece atklājusi "The Dodo".

Maija sākumā saimniece Diona kopā ar savu mīluli Kolento devusies abu iecienītajā maršrutā pa tuvējo parku. Kā jau suns, kuram ikdienā patīk iepazīt dažādas garšas un smaržas, mīlulis kaut ko uzlaizījis, un sākotnēji saimniece tam īpašu vērību neesot pievērsusi, jo suns tā bieži vien darot. "Viņš ir ļoti ātrs ēdājs, tas vienkārši ir kas tāds, ko viņš dara," teikusi Diona.

Taču pēc pāris stundām, kad atgriezusies mājās no darba, saimniece pamanījusi, ka Kolento esot pavisam dīvains. "Viņš staigāja uz riņķi. Viņš nespēja koncentrēties, galva griezās. Viņš nereaģēja uz manis teikto. Parasti viņš mani sagaida, kad pārnāku mājās, taču šoreiz viņš to nedarīja," neparasto uzvedību raksturojusi saimniece.

Kopā ar mīluli viņa steigusies uz veterināro klīniku, lai noskaidrotu, kas Kolento kaiš. Viņa arī nofilmējusi suņa riņķošanu, video skatāms zemāk.

A post shared by Kolento (@kolento_the_cocker) on May 15, 2018 at 11:09am PDT

Sākotnējās apskates laikā veterinārārste pieļāvusi, ka suns varētu būt piedzīvojis sirdstrieku, kā arī, iespējams, traumēti mīluļa nervi un smadzenes, kas liekot Kolento uzvesties netipiski sev. Diona atminējusies, ka tobrīd šķitis - no Kolento viņai būšot jāatvadās, savu mīluli viņa zaudējusi. Taču vēlāko apskašu un analīžu rezultātā noskaidrots, ka suns tomēr neesot piedzīvojis trieku. Veterinārārste jautājusi saimniecei, vai suns varētu būt apēdis marihuānu, ko Diona kategoriski noliegusi. Analīžu rezultāti rādījuši, ka suņa asinīs rodamas kokaīna, metamfetamīna un amfetamīna liecības.

Rezultāti uzreiz likuši saimniecei aizdomāties par brīdi parkā, kad Kolento izrādījis interesi par kādu vietu un sācis kaut ko laizīt. Tiesa, par to, ka tās varētu būt narkotikas, viņa nespējusi pat iedomāties, vienlaikus priecādamās, ka problēma neesot nopietnāka. "Man prieks, ka tas vismaz ir ārstējams un viņam kļūs labāk. Beidzot mums bija izskaidrojums. Mums nenācās viņu iemidzināt," teikusi Diona.

Veterinārārste izrakstījusi zāles, kas palīdzēšot atbrīvot suņa kuņģi no narkotikām. Diona pastāstījusi, ka, nonākdams mājās, Kolento sācis dzert ūdeni un arī šo to apēdis, turklāt vairs neesot izrādījis neko dīvainu savā uzvedībā. Nākamajās dienās saimniece novērojusi, ka kokerspaniels uzvedies piesardzīgi un viņam bijušas grūtības aizmigt, taču vēlāk tas jau noticis bez problēmām.

Kolento iekšējie orgāni neesot bojāti, taču saimniece, balstoties savā pieredzē, ieteikusi citiem suņu saimniekiem būt piesardzīgiem un pavērot, ko viņu suņi uzlaiza vai apēd savā ceļā. "Es nedomāju, ka narkotikas ir visur. Es nekad nebūtu iedomājusies, ka kaut kas tāds var notikt, bet tagad pierādījās, ka var gan. Cilvēkiem noteikti vajadzētu būt uzmanīgiem," skaidrojusi Diona.

Vēstīts, ka policija konkrēto parku pārmeklējusi, taču narkotikas neesot atrastas.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka