Suņu meitene Sīrijā laiž pasaulē nedzīvus kucēnus, bet kļūst par audžumammu kaķēnam

Suņu meitene Sīrijā laiž pasaulē nedzīvus kucēnus, bet kļūst par audžumammu kaķēnam
Foto: facebook.com/TheAleppoCatMan

Dzīvē mēdz notikt laimīgas sakritības. Tā gadījies arī mazam kaķēnam un pieaugušai suņu meitenei patversmē Alepo, Sīrijā, kur dažādo sugu zvēri raduši mierinājumu viens otra tuvumā, vēstī "Love Meow".

Muhameds Ala Džalīls dibinājis patversmi, kas sniedz pajumti pamestiem dzīvniekiem, īpaši tādēļ, ka Sīrijā mītošo mīluļu dzīvi apdraud kara stāvoklis valstī.

Reiz, ejot pa ielu, dzīvieku draugs sastapis suņu meiteni Amiru, ko uzņēmis savā patversmē. Mīlule bijusi grūsna, tāpēc Džalīls izveidojis īpašu mājiņu, kur Amirai patverties, atpūsties un gūt spēkus. Pēc neilga laika Amirai sākušās dzemdības, taču diemžēl tās neesot bijušas sekmīgas, jo dzimuši trīs nedzīvi kucēni. Redzot suņu meitenes sēras, patversmes brīvprātīgie sarūpējuši sunītei rotaļu lāci un mēģinājuši Amiru mīļot, lai kaut nedaudz palīdzētu pārciest sirdsssāpes.

Taču tad Amiras dzīvē ienākusi Juniore, maza kaķenīte, kas arī atrasta ielās. Brīvprātīgie vēsta, ka sunim tuvoties Juniori pamudinājusi rotaļlieta, taču arī Amira bijusi draudzīga pret mazo peļu junkuriņu. Abas ātri vien sapratušās, un drīz pat neesot bijis nepieciešams lācītis, jo Amira un Juniore, šķiet, palīdzējušas viena otrai pārvarēt līdz šim dzīvē piedzīvotās grūtības.

Juniore mēdz draudzīgi pieglausties Amiras purniņam un rāpties uz suņa muguras, savukārt suņu mamma pret mazo kaķi izturoties kā pret savu bērnu. Brīvprātīgie neesot novērojuši ķildas un dusmas, jo abas draudzenes lieliski saprototies.

Amira pat daloties ēdienā un ļaujot Juniorei ēst no savas bļodiņas, uzmanīgi vērodama katru kaķenītes soli. Amira uzvedoties kā krietna audžumamma, sniedzot Juniorei tik nepieciešamo klātbūtnes sajūtu. Arī patversmes brīvprātīgie pauduši, ka abām draudzenēm jāpaliekot kopā, jo Amira tādējādi dziedējusi sirdssāpes pēc pašas kucēnu zaudējuma.

Un, šķiet, arī Juniorei Amira ir vajadzīga, lai augtu, izbaudot pieauguša dzīvnieka rūpes.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka