Pieci mazie suņi, kuri būs lieliski kompanjoni garos pārgājienos
Foto: Shutterstock

Par Džeka Rasela terjeriem dzirdētais vienmēr ir saistīts ar enerģiju. Tieši tāpēc šis suns būs lielisks kompanjons pārgājieniem, iešanai gar jūru vai soļošanai pa meža takām. Mazie terjeri ir tik enerģiski, ka, visticamāk, skries saimniekiem pa priekšu un paspēs gan izokšķerēt kādu alu, gan apošņāt pretimnācējus.

Džeka Rasela terjeri ir aktīvi, draudzīgi un uzticami, tomēr pārgājiena laikā saimniekam jāatceras, ka sākotnēji šie suņi ir radīti medībām. Arī šodien viņu medību instinkti nav zuduši. Pārgājiena laikā noteikti vajadzētu turēt acis vaļā, lai sunim nesanāk nevajadzīga tikšanās ar meža zvēriem. Šiem suņiem patiks arī kārtīga izskriešanās, tāpēc gara pārgājiena laikā noteikto to ieplāno.

Ja Džeka Rasela terjers ir vēl jauns vai arī īsteni nav paklausīgs, saimniekam ar to vajadzētu rēķināties. Šie iemesli varbūt vajadzētu izvēlēties īsāku pārgājiena garumu, jo mazais terjers visu laiku ir darbībā – rakt bedres, košļāt un kodīt kociņus un citus atradumus ir viņa ikdiena. Tāpat šie suņi ir kārtīgi "runātāji", tie savu nepatiku vai bailes var izrādīt skaļas riešanās veidā.

Tomēr, ja saimnieks labi pazīst savu suni un kārtīgi sagatavojas pārgājienam, Džeka Rasela terjers būs laimīgākais suns pasaulē, kad varēs kopīgi baudīt brīvību, dabu un kopā būšanu.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka