Pieci mazie suņi, kuri būs lieliski kompanjoni garos pārgājienos
Foto: Shutterstock

Lielie, garkājainie suņi vienmēr ar lielāko prieku dodas garos pārgājienos sava saimnieka pavadībā. Tomēr kā ir ar mazajām suņu sugām? Šoreiz piedāvājam iepazīt piecas mazo suņu šķirnes, ar kuriem bez bēdas var doties pārgājienā. Lai gan izmērā mazi, viņi būs tikpat lieliski kompanjoni pārgājienam kā viņu lielie un garkājainie sugasbrāļi.

Pirms doties pārgājienā, saimniekam vajadzētu atcerēties, ka mazākas šķirnes suņi ir ne tikai izmērā mazāki, gan viņiem ir īsākas kājas. Pirms došanās ceļā būtu vēlams izpētīt pārgājiena maršrutu, lai saprastu vai tas būs mazāk ķepiņām atbilstošs maršruts.

Noteikti ir jāatceras arī par ēdiena un pietiekama dzeramā ūdens daudzumu. Svarīgas ir arī atpūtas brīži, informē portāls "Mnn.com".

Ja mazais suns iepriekš nav devies pārgājienos, tad pirms tam saimniekam ieteicams organizēt izmēģinājuma pārgājienus ar mazākām distancēm. Kā vēsta "Mnn.com", šo izmēģinājuma reižu mērķis ir norūdīt mazo mīluli, lai ar laiku viņš varētu veikt ar vien garākas distances kopā ar savu saimnieku.

Iedvesmojoties no suņu bloga "Youdidwhatwithyourweiner.com" un autores Džesikas Raes, iepazīsti labākos mazās suņu šķirnes suņus kā kompanjonus pārgājieniem.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka