Pirmo reizi Baltijā tiks noskaidroti labākie sporta šķirņu jaunzirgi

Pirmo reizi Baltijā tiks noskaidroti labākie sporta šķirņu jaunzirgi
Foto: facebook.com/LatvianWBhorse

21. jūlijā jāšanas sporta centrā "Lielceri" notiks Baltijas jaunzirgu čempionāts konkūrā "Future Stars 2018", kas tiek organizēts, lai noskaidrotu labākos Baltijas valstīs audzēto nacionālo sporta šķirņu jaunzirgus, vēsta biedrības "Latvijas šķirnes zirgu audzētāju asociācija" pārstāve Aija Galeja.

Konkurs jaunzirgiem notiks trīs vecuma grupās – piecus, sešus un septiņus gadus veciem zirgiem.

Sportisti startēs uz Latvijā pirmā pasaules klases laukuma ar "ebbe-flut" apūdeņošanas sistēmu, kas ierīkots jāšanas sporta centrā "Lielceri".

Sacensību sākums no pulksten 9, un tajās paredzēti vairāki maršruti ar šķēršļu augstumu no 100 cm līdz 140 cm, ieskaitot jaunzirgu maršrutus "Future Stars 2018".

Baltijas jaunzirgu čempionāta konkursu "Future Stars 2018" organizē biedrība "Latvijas šķirnes zirgu audzētāju asociācija" sadarbībā ar jāšanas sporta centru "Lielceri", konkursa sacensību "Future Cup 2018 show jumping" ietvaros. Projektu atbalsta LR Zemkopības ministrija.

Informācijai var sekot līdzi "Latvijas šķirnes zirgu audzētāju asociācijas" mājas lapā un portālā "Facebook".

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka