Sešas zodiaka zīmes, kurām mīlestība pret dzīvniekiem ir ierakstīta zvaigznēs
Foto: Shutterstock

Mūsu vidū ir cilvēki, kas ļoti mīl dzīvniekus un uzņemas par tiem rūpes arī tad, kad kāds cits tiem nodara pāri. Viņi pret saviem četrkājainajiem mīluļiem izturas kā pret ģimenes locekļiem. Iespējams, šī beznosacījuma mīlestība pret dzīvniekiem viņiem ir jau ierakstīta zvaigznēs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kuri no zodiaka zīmju pārstāvjiem visvairāk mīl un rūpējas par dzīvniekiem?

Vērsis

Vērša zīmē dzimušie ir ārkārtīgi atbildīgi un sargā savus mīļos – gan cilvēkus, gan dzīvniekus, tādēļ nereti Vērsis uzņemas atbildību arī par tādiem dzīvniekiem, kas nevienam citam vairs nav vajadzīgi. Vērši ir pacietīgi un spēj daudz laika veltīt savu mājdzīvnieku aprūpei. Attiecībās ar cilvēkiem Vērsim vienmēr būs kāpumi un kritumi, turpretī attiecībās ar mājdzīvniekiem viņi vienmēr ir savos uzdevumu augstumos.

Dvīņi

Dvīņi ir pazīstami kā ļoti sociālas personības. Bez komunikācijas viņi nespēj dzīvot un tikpat daudz mīlestības un rūpju prot dāvāt saviem mājdzīvniekiem. Ja Dvīņiem dzīvē izveidojas situācija, kad ir ierobežota spēja tikties ar cilvēkiem, viņi daudz nepārdzīvo – velta visu savu laiku un rūpes saviem mājdzīvniekiem. Patiesībā Dvīņi baidās būt vientuļi, tādēļ viņiem vienmēr blakus ir kāds četrkājainais draugs, kas viņus priecē un dara laimīgus. Uzņemoties rūpes par mājdzīvniekiem, Dvīņi tiem ļoti pieķeras.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form