Bauskā norisināsies Baltijas vācu aitu suņu čempionāts

Bauskā norisināsies Baltijas vācu aitu suņu čempionāts
Foto: Publicitātes attēls

Nedēļas nogalē no 24. līdz 26.augustam Bauskas pilsētas stadionā notiks 15. Baltijas vācu aitu suņu specializētā izstāde, kas pulcē 277 dalībniekus no 11 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Polijas, Somijas, Čehijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Izraēlas, piedalīsies arī Francijas, Itālijas un Serbijas pazīstamāko audzētavu pārstāvji.

Izstādē kā eksperti piedalīsies – Itālijas vācu aitu suņu kluba prezidents – Lučano Musalino un Karls-Hainz Zigato eksperts no Vācijas Vācu aitu suņu apvienības (SV). Ekspertu palīgi aizsardzības darbā būs Volfgangs Russ, Martins Lanzingers un Marko Hincs no Vācijas (SV).

Sestdien no pulksten 10 līdz16 startēs kucēni un veterāni, bet svētdien pulksten 9 norisināsies aizsardzības darba tests, kurā piedalīsies 68 suņi. Turpretim galvenās klases pieaugušajiem suņiem un pasākuma atklāšana sāksies svētdien pulksten 11 , bet uzvarētāju apbalvošana notiks ap pulksten 16.

Baltijas vācu aitu suņu specializētā izstāde "Baltischer Siegerschau" katru gadu kopš 2004. gada notiek vienā no Baltijas valstīm, Latvijā tā notiek piekto reizi un pulcē līdz šim Baltijā kuplāko dalībnieku skaitu. Izstādi organizē Latvijas vācu aitu suņu klubs, kas ir Latvijas Kinoloģiskās federācijas (FCI) un Pasaules Vācu aitu suņu apvienības (WUSV) biedrs. Šogad Latviju Pasaules galvenajā vācu aitu suņu izstādē, kas norisināsies Nirnbergā, Vācijā no 6. līdz 9. septembrim pārstāvēs 10 suņi.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka