Starptautiskajā kaķu izstādē varēs aplūkot retu šķirņu pārstāvjus

Starptautiskajā kaķu izstādē varēs aplūkot retu šķirņu pārstāvjus
Foto: Tessa.lv

15. un 16.septembrī norisināsies starptautiskā kaķu izstāde, kurā vairāk nekā 230 kaķu sacentīsies par izstādes galveno balvu „Best Of Best”. Dalībnieki Rīgā ieradīsies no Baltijas valstīm, Somijas, Zviedrijas, Krievijas un pat Itālijas.

Izstādē būs apskatāmi 27 dažādu šķirņu pārstāvji. Visplašāk būs pārstāvētas jau apmeklētāju iemīļotās šķirnes – maigie milži Meinkūni un omulīgie Britu īsspalvainie, kā arī pirmo reizi populārāko izstādē pārstāvēto šķiņu TOP3 vidū ierindojušās apburošās Burmas, vēsta kaķu mīļotāju kluba asociācijas "CFCA" valdes locekle Linda Riekstiņa.

Pasākuma apmeklētājiem būs unikāla iespēja klātienē aplūkot tādu retu šķirņu pārstāvjus kā Ociketus, Manksus, Bengālijas, Amerikas sprograusu un Kartēzijas šķirnes kaķus.

Tāpat izstādes laikā apmeklētājiem varēs nobalsot par savu favorīt kaķi. Pēc balsu saskaitīšanas skatītāju konkursa laureāti tiks apbalvoti 16.septembrī pulksten 15:30.

Turpretim sestdien pulksten 13 notiks īpašs šovs, kurā izstādes titulētākie kaķi sacentīsies par īpašu balvu, savukārt svētdienas šovs, kas norisināsies pulksten 13, tiks aizvadīts rudens noskaņu krāsās. Tajā piedalīsies dažādu šķirnu kaķi, kuru kažoks ir sarkanā un bruņurupuču krāsā. Abus šovus vadīs starptautiskie "The Fédération Internationale Féline" (FIFe ) tiesneši no Itālijas un Dānijas.

Izstāde atvērta apmeklētājiem 15. un 16.septembrī no pulksten 11 līdz 16
Izstāde notiks "DinoZoo Pasaule" arēnā, Krasta ielā 52, Rīgā.

Apmeklētājiem ieeja izstādē būs bez maksas.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka