Video: Negants lapsu kūmiņš sarīko nekārtības Botāniskajā dārzā

Pirmdien, 22. oktobrī, pulksten 12.41 Rīgas pašvaldības policisti saņēma informāciju par kādu lapsu, kura ielīdusi Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Palmu mājā un atsakās doties prom. Uz notikuma vietu situācijas atrisināšanai nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes autopatruļa. Vienlaikus informācija nodota arī veterinārās klīnikas "Dr. Beinerts" dzīvnieku ķērājam, vēsta Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Lāsma Zemene.

Iestāžu darbiniekiem, ierodoties notikuma vietā, lapsa metās bēgt. Meža dzīvnieks izrādījās tik veikls, ka tam izdevās nozust no dzīvnieku ķērāja redzesloka. Tomēr pēc neilga laika lapsa nolēma atgriezties pārkāpuma izdarīšanas vietā, turklāt savu uzvaru atzīmēt ar nopeldēšanos Botāniskā dārza baseinā.

Iestādes darbinieki, pamanot, ka lapsa ir atgriezusies, nolēma to noķert pašu spēkiem. Vienam no darbiniekiem izdevās dzīvnieku noķert aiz čupra peldes laikā, pēc tam dzīvnieks ielikts toverī. Uz notikuma vietu atkārtoti izsaukti kārtības sargi, kuri informāciju nodeva arī dzīvnieku ķērājam.

Veterinārās klīnikas pārstāvis lapsu pārlika dzīvnieku pārnēsāšanas būrī. Kūmiņš tika nogādāts klīnikā, kur konstatēts, ka tas ir vesels. Pēc preventīva rakstura pārrunām lapsa aizvesta uz mežu ārpus Rīgas teritorijas un palaista brīvībā, stāsta Zemene.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka