Foto: Esplanādē aplūkojami 'Trušu karalistes' iemītnieki – mīlīgie garauši

Foto: Esplanādē aplūkojami 'Trušu karalistes' iemītnieki – mīlīgie garauši
Foto: DELFI

Gadu no gada rīdziniekus un pilsētas viesus svētku laikā Esplanādē priecē Trušu karaliste, un šis gads arī nav izņēmums. Īpaši izveidotā placītī ir īsta trušu valstība ar savu pilsētiņu, kurā rosās pūkainie iemītnieki.

Jau vēstīts, ka Trušu karaliste izveidota ar labdarības organizācijas "Zilais krusts" gādību. Dažādu krāsu un lielumu trušus ikdienā var aplūkot arī Lēdmanē, Lielvārdes novadā.

Truši Esplanādē atrodas norobežotā teritorijā ar žogu, kurā ir siens, kā arī īpaši izveidota pilsētiņa ar dažādām ēkām. Pūkainos iemītniekus nevar paņemt rokās, lai samīļotu, bet tos var pacienāt ar darbinieku sarūpētajiem našķiem.

Vienlaikus Esplanādē var apskatīt Ziemassvētku tirdziņu, kurā var iegādāties dažādus kārumus un arī svētkiem domātas lietas.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka