Saimnieks piesien un pamet savu suni Rīgā pie pārtikas veikala
Foto: Kadrs no video

14.jūlijā Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu pamestu suni Torņakalnā. Ziņotājs skaidroja, ka suns ir piesiets pie pārtikas veikala ieejas un savu saimnieku gaida jau divas stundas, informē Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Lāsma Zemene.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pirmo reizi ilgstoši sēdošo suni pie veikala ziņotājs pamanījis īsi pēc tam, kad ieradies darbā. Apstākļu pārbaudīšanai uz notikuma vietu norīkota tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes autopatruļa.

Likumsargi, ierodoties notikuma vietā, sastapuši gan izsaucēju, gan arī pārtikas veikala darbinieci. Abas personas apstiprināja, ka suns savu saimnieku gaidot jau kopš agra rīta.

Ņemot vērā to, ka sunim nebija mikročipa un nebija iespējams noskaidrots suņa saimnieku, tika izsaukti dzīvnieku patversmes "Ulubele" darbinieki, kas satraukto, tomēr miermīlīgo suņu meiteni nogādājuši patversmē.

Patversmē dzīvnieks gaidīs savu saimnieku. Tomēr suņa īpašniekam jāņem vērā, ka pirms atgūt savu mājdzīvnieku, būt jāsedz čipēšanas, potēšanas un uzturēšanas izdevumi. Savukārt, ja suņa saimnieks neatsauksies, tad citiem būs iespēja to pēc noteikta laika adoptēt.

Tags

Dzīvnieku patversme Rīgas pašvaldības policija Ulubele Suns Suns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form