Savvaļā lāčus izdotas redzēt tikai retajam. Lielākā daļa cilvēku dzīves laikā šos iespaidīgos dzīvniekus ir redzējuši tikai zooloģiskajā dārzā vai dabas parkos, taču kādai draugu kompānijai, atpūšoties uz motorlaivas, izdevās nofilmēt, kā lāču ģiemene ar trīs mazuļiem peld pāri Aidu karjeram, Igaunijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Matti, kurš garām braucot uzfilmēja peldošo lāču ģimeni, portālam "Lemmikloom" atklāja, ka video uzfilmēts piektdien, 9. augustā, ap pulksten 17 vakarā, kad vīrietis kopā ar draugiem izbaudīja braucienu ar motorlaivu pa Aidu karjerām. Draugu kompānija, ieraugot lāču ģimeni – vienu lielu un trīs mazus lācēnus – peldam pāri karjeram, esot bijuši patīkami pārsteigti un sajūsmināti.

Diemžēl draugu kompānija nepamanīja, no kuras puses dzīvnieki peldēja. Tos bijis iespējams aplūkot tikai neilgu laiku, jo pēcāk tie ātri vien pazuduši garajā zālē.

"Neviens no mums iepriekš nebija savvaļā redzējis lāčus," atklāj video autors. Neskatoties uz to, redzētie dzīvnieki draugu kompānijai neiedvesa bailes. "Laiva brauca ļoti ātri, un mēs bijām drošā attālumā, taču, protams, doties tuvāk dzīvniekiem nebūtu bijis prāta darbs. Lācis ar vienu lēcienu būtu nonācis laivā," skaidro Matti. Šī iemesla dēļ – pēc video nofilmēšanas – kompānija turpināja savu ceļu, ļaujot lāčiem turpināt savējo.

Tags

Dzīvnieki Igaunija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form