Četru gadu vecumā miris slavenākais jenots 'Instagram'
Foto: instagram.com/pumpkintheraccoon

Četru gadu vecumā mirusi populārākā jenotu meitene "Instagram" – Ķirbīte, vēsta BBC. Dzīvnieka ikdienai "Instagram" sekoja vairāk nekā 1,4 miljoni cilvēku.

Jenota saimniece Laura Jonga Ķirbītes "Instagram" profilā paziņoja, ka mājas mīlulis ir devies aizsaulē. "Šis notikums mūsu ģimenē ir liels pārsteigums, un mēs vēl aizvien cenšamies tikt tam pāri," viņa raksta.

Laura raksta, ka Ķirbīte ienāca viņas dzīvē, kad sievietei tas visvairāk bija vajadzīgs. "Viņa man palīdzēja radīt piepildījuma sajūtu un atjaunoja manu pašapziņu," viņa atklāj.

View this post on Instagram

A post shared by Pumpkin The Raccoon (@pumpkintheraccoon) on Feb 10, 2017 at 5:47am PST

Jenots nonāca pie Lauras pavisam negaidīti. Viņa to vēl pavisam mazu atrada, vienu pašu guļam zem kādas koka ēnas. Pienākot tuvāk, sieviete redzēja, ka dzīvniekam ir lauzta kāja. Tā kā jenota māte vairākas dienas neatgriezās, Laura nolēma to paņemt pie sevis un aprūpēt. Kaut Laura bija plānojusi dzīvnieku ar laiku palaist brīvībā, pēc neilga laika dzīvnieks kļuvis kā daļa no ģimenes, kuru visi iemīlējuši. Taču viņas ģimene nebija vienīgie – Ķirbīti, kā viņa pēcāk nosauca savu jauno mājas mīluli, iemīlēja arī vairāki tūkstoši "Instagram" lietotāju.

View this post on Instagram

A post shared by Pumpkin The Raccoon (@pumpkintheraccoon) on Apr 1, 2017 at 7:19am PDT

Ķirbīte nebija vienīgā Lauras mīlule. Viņas mājā dzīvoja arī divi suņi – Tofija un Oreo. Visi dzīvnieki ātri vien esot atraduši kopīgu valodu, ko var redzēt arī sociālajā vietnē publicētajos fotoattēlos, kur mājas mīluļi ne tikai kopīgi gulšņā uz saimnieku dīvāna, bet arī nododas jautrām rotaļām.

View this post on Instagram

A post shared by Pumpkin The Raccoon (@pumpkintheraccoon) on Oct 31, 2019 at 7:40am PDT

View this post on Instagram

A post shared by Pumpkin The Raccoon (@pumpkintheraccoon) on Nov 23, 2017 at 9:58am PST

Taču jenotu meitene nebija tikai "Instagram" zvaigzne, Laurai un viņas ģimenei Ķirbīte bija kā ģimenes loceklis. Kā atzīst dzīvnieka saimniece, rūpēties par jenotu ir līdzīgi kā aprūpēt mazuli. Četrus gadus viņiem bija iespēja justies kā jaunajiem vecākiem, kura viņus izmantoja uz pilnu klapi. "Visu šo laiku šī mazā meitene bija man blakus gan priekos, gan bēdās. Man patīk domāt, ka viņa mani sagatavoja mātes lomai," stāsta Laura.

View this post on Instagram

A post shared by Pumpkin The Raccoon (@pumpkintheraccoon) on Mar 23, 2017 at 6:01am PDT

Neskatoties uz jenota nāvi, Laura paziņojusi, ka dzīvnieka "Instagram" konts vēl kādu laiku būs aktīvs. "Es turpināšu likt bildes šajā profilā. Iespējams, tas nedaudz mainīsies, bet man ir svarīgi to paturēt aktīvu mūsu meitenes Ķirbītes piemiņai," paziņoja sieviete.

Source

MansDraugs.lv

Tags

BBC Dzīvnieki Instagram
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form