Līdz 30 minūtēm un 11 apmeklētājiem vienlaikus: Latgales zoodārzs atsāk darbu
Foto: Visit Daugavpils

No 27. maija Latgales zoodārzs Daugavpilī atsāk darbu, ievērojot ārkārtas situācijas laikā noteiktās prasības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latgales zoodārza telpās vienlaicīgi uzturēties drīkstēs līdz 11 apmeklētājiem, ievērojot noteikto 2 metru distanci, kā arī jācenšas izvairīties pieskarties dažādām virsmām – margām, apmalēm, terāriju stikliem, informatīvajiem stendiem.

Latgales zoodārza darba laiks būs no trešdienas līdz svētdienai no pulksten 10 līdz 18. Paredzamais uzturēšanās laiks Latgales zoodārza telpās – līdz 30 minūtēm.

Latgales zoodārzā atjaunotajā ekspozīcijā mākslīgajos džungļos varēs apskatīt dažādus eksotiskos dzīvniekus – pērtiķus, žņaudzējčūskas, krokodilus, bruņurupučus, iguānas, skorpioni un citus tropu mežu un Latvijas ainavu iemītniekus. Ikviens interesents ekspozīcijā var aplūkot dzīvniekus, iegūt informāciju tematiskajās stundās līdz piecām personām. Latgales zoodārza pagalmā var apskatīt īstu hobitu māju kukaiņiem un zirnekļiem.

Interesenti informāciju varēs saņemt zvanot pa tālruni +371 65426789, +371 29621191 vai rakstot uz e-pastu latgaleszoodarzs@daugavpils.lv.

"Lūgums apmeklētājiem izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt Latgales zoodārzu, ja ir infekcijas slimības simptomi vai noteikta pašizolācija," informē zoodārza pārstāvji. Vēstīts, ka apmeklētājiem būs pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi

Tags

Latgale
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form