Rīgas Zoodārza ziemeļbriežu ģimenē piedzimis mazulis
Foto: Sergejs Čičagovs/facebook.com/Rīgas Zoodārzs/Riga Zoo

Pavasaris ir mazuļu laiks, un šogad tas nesis papildinājumu arī Rīgas Zooloģiskā dārza ziemeļbiebriežu ģimenē, vietnē "Facebook" informē zoodārza pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Pavisam nesen dzimušais rudās nokrāsas ziemeļbriedēns ir apņēmības pilns jau šodien pat apgūt pārvietošanās prasmes, lai it visur varētu sekot savai mammai," vēsta 25. marta ieraksts sociālajā tīklā.

Tāpat Rīgas Zoodārzs publicējis arī īsu videomateriālu, atzīmējot ziemeļbrieža 1. dienas jubileju.

Šis pavasaris Rīgas Zooloģiskajā dārzā nācis ar kopējās saimes paplašināšanos. 28. februārī piedzima Mišmi takinu meitenīte Atēna, savukārt divi huzārpērtiķēni dienas gaismu ieraudzīja janvāra beigās un februāra sākumā. Vairāk par pavasarīgajiem jaunumiem lasi šeit. Savukārt Līgatnes dabas taku mežacūku ģimenei aprīlī pievienojušies pat seši ņipri sivēni.

Ievērojot ārkārtas situācijas laikā noteiktās prasības, sākot no 19. maija, apmeklētājiem atkal ir iespēja doties uz zoodārzu gan Rīgā, gan arī uz filiāli "Cīruļi" Kalvenes pagastā. Tāpat no 27. maija darbu atsāk arī Latgales zoodārzs Daugavpilī.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form