Murziks, Fuziks, Reksis un Mince. Uzticami četrkājainie draugi mīlošu māju meklējumos
Foto: Publicitātes attēli

Patversmēs dzīvojošo četrkājaino draugu dzīvesstāsti mēdz būt skarbi. Daži piedzīvojuši cietsirdību, daži – sāpīgu vienaldzīgu, savukārt citi cietuši cilvēku vieglprātības dēļ. Lai arī reiz sāpināti, mīļdzīvnieki joprojām tic un cer, ka nonāks mīlošās un drošās mājās.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā zināms, patversmēs visā Latvijā savu cilvēku gaida liels skaits dzīvnieku. Dažādus sludinājumus vari atrast vietnē "Pukainis.lv"

Reksis ir suņu puika labākajos gados, kurš šobrīd mitinās Alūksnē, patversmē "Astes un Ūsas". Līdz šim četrkājainais mīlulis dzīvojis laukos, taču pēc saimnieka zaudējuma kļuvis par pilsētnieku. Reksis ir augumā liels, taču pēc rakstura mierīgs. Vairāk lasi šeit.

Savu īsto un vienīgo saimnieku meklē arī Murziks – deviņus mēnešus jauns kaķu puika. Kā norādīts sludinājumā: "Es neesmu balts un pūkains, esmu melnbalts un gluds!" Nevar noliegt, kaķu puikam netrūkst šarma! Par Murziku vairāk lasi šeit.

Rēzeknes dzīvnieku patversmē šobrīd dienas pavada Fuziks – astoņus gadus vecs suņuks. Vidēja auguma pūkainis atrasts klaiņojam pa Rezēknes ielām, tāpēc šobrīd meklē sev jaunu saimnieku. Par Fuziku uzzini vairāk šeit.

Mīlošas mājas vēlas atrast arī kaķene ar karalisku kažoku, divus gadus vecā Mince. Kaķene ir pieradusi pie dzīves ārā. Kā rakstīts sludinājumā, Mincei ir stingrs raksturs – ja gribēs, tad ļaus sevi paglaudīt, ja ne, tad neļausies. Šobrīd Mince savas dienas aizvada Valmieras dzīvnieku patversmē. Par kaķeni vairāk lasi šeit.

Tags

Dzīvnieku patversme Suņi Kaķis Suns
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form