Zilacīte Kvīnoja un ķepiņu zaudējušais Feliks: pieci murrātāji, kas meklē mājas
Foto: Publicitātes foto

Ir dzīvnieki, kuru liktenis ir smagāks un sarežģītāks nekā citiem. Daudzi no viņiem agrāk vai vēlāk nonāk patversmē, taču visi kā viens tās grib saukt par pagaidu mājās. Ja arī tu esi mājas mīluļa meklējumos vai zini kādu, kurš labprāt uzņemtos ilgtermiņa rūpes par kaķēnu, iepazīsties ar Kvīnoju, Feliksu, Simu, kā arī brāļiem Bono un Pici, kas labprāt dosies līdzi jau šodien!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā zināms, patversmēs visā Latvija savu cilvēku gaida liels skaits dzīvnieku. Dažādus sludinājumus vari atrast vietnē "Pukainis.lv".

Kvīnoja ir kaķenīte no Alūksnes, kas tiek raksturota kā draudzīgs murrātājs, kuram pārlieku nepatīk uzmanība. Patstāvīgā dāma, kura nosvinējusi savu piekto dzimšanas dienu, apskatāma patversmē "ASTES un ŪSAS". Vairāk lasi šeit.

Pavisam mazi vēl ir Bono un Picis, kuriem ir aptuveni četri mēneši. "Šobrīd šķiet, ka Bono varētu izaugt par rāmu un apdomīgu runcīti," vēstīts sludinājumā. "Savukārt Picis, lai arī brīžiem ir rātns un mierīgs, ļoti mīl dauzīties un ir ļoti kustīgs astainis. Abi brālīši ir apstrādāti pret parazītiem un kārtīgi apmeklē kastīti." Kaķēnus var adoptēt gan kopā, gan atsevišķi. Ņemot vērā, ka Bono ir salīdzinoši mierīgs kaķis, viņš varētu būt piemērots ikdienai dzīvoklī. Vairāk uzzini šeit.

Arī Simai ir četri mēneši. Viņa atrodas "Auces dzīvnieku aizsardzības biedrības" paspārnē, kuri kaķenīti sauc par draudzīgu un rotaļīgu. Tāpat Sima ļaus savam saimniekam naktīs mierīgi gulēt. "Ļoti labi satiek ar citiem kaķiem, ir arī labās attiecībās ar bērniem. Patīk ieritināties blakus gultā, pat palīst zem segas un pagulēt zem tās," norādīts sludinājumā. Simai arī ļoti patīkot gulēt klēpī. Par tīrību un kārtību jāuztraucas nebūs, jo kaķenīte ir apstrādāta pret parazītiem un apmeklē kastīti. Vairāk lasi šeit.

Savukārt Feliksu dzīve nepavisam nav lutinājusi – kā nekā, nodzīvot teju gadu ar salauztu aizmugurējo kāju, nav pa spēkam visiem. Šo dzīves pārbaudījumu Feliks izturēja, tiesa gan ķepiņu viņam nācās zaudēt. Taču, neskatoties uz to, četrus gadus vecais runcis ir gatavs rāpties uz augstākajiem plauktiem un tajos laiski gulēt! Feliksa gadījumā izskats var izrādīties maldinošs, jo skarbas skats neatbilst viņa draudzīgajai dabai. Šobrīd Feliks mīt patversmē "Kepu-ķepā", taču gaida ierodamies savus īstos saimniekus. Vairāk par Feliksu uzzini šeit.

Tags

Dzīvnieku patversme Kaķis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form